Usluga zadnjih 6 mjeseci je smeće

  • 16 June 2019
  • 0 odgovora
  • 430 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Na A1 sam protehlih 6 mjeseci.... Iz nekog razloga samo mogu biti spojen preko bakrene žice gdje je brzina max download 20mb/s a uploada 1.0 mb/s i to nisu megabajti nego megaBITI.... tragedija al ajde sta je tu je. Nije problem toliko ni ovo nego cim se jedan uredaj porji na ruter upload packet loss skoci na 70-90%... Retardirani ljudi koji rade u tehnickoj podrsci mi nonstop spominju brzine i kako nemogu imat vise nego sto je ugovoreno, ali TO NIJE POENTA... POENTA JE DA TO STA IMAM JE OKE AL NI TO NE RADI... NEMOGU NAPRAVITI NISTA POSLA STA TREBAM... INTERNET NA A1 JE KOMPLETNO SMECE... njihov jedini odgovor je da to nije do njih... NEGO do koga je, do sv.Ante??? ne razumijem stvarno... Gade mi se. Mijenjan je ruter 3 puta dosad i nsita s tim Instalacija u stanu nije problem jer je cijela kuca renovirana nema niti 5 godina i uz sve zice ugraden je i opticki kabel. Znaci nije ni do stana, jednostavno sranje od usluge... Upravo predovaram s odvjetnikom da raskinem ugovor te kako ga raskinuti bez njihovog retardiranog poreza odnono penala na raskidanje.. Jer nista nisam dobio zadnjih 76-7 mjeseci osim izgubio sve zivce na ovu odvratnu kompaniju koja nema veze s vezom... i objasnjavajuci tehnicarima u cemu je problem (doslovno ono "ja u kupe, on u spade")... I tako mjesecima.... Nadam se da ce nekome ovo pomoci, ovo dijelim svima da vide te da nikako ne idu na A1. Moj kontakt je 0998248963, ako ima ikakva pitanja neka se slobodno javi

0 odgovora

Budi prvi koji ostavlja odgovor!

Odgovori