Riješeno

Upit

  • 31 December 2016
  • 7 odgovora
  • 408 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Postovani

27.12. Sam uzeo trio paket i odmah dao zahtjev za vecu brzinu i jos mi se nista nije povecala brzina. Zanima me koliko traje realizacija?

Lp
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 1 January 2017, 20:11

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako se ne varam, 15 dana iako zvuči kao samo jedan "klik" u sustavu.
Bok @milan13,

na žalost, na forumu ti ne možemo puno pomoći. Nazovi SZK da provjerimo propusnost parice i koja maksimalna brzina može funkcionirati bez prekida.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pa što ti piše na ugovoru, koje točno usluge su aktivirane. Na VIPnet web stranici nađi Uvjete korištenja i vidi koju brzinu garantiraju, tj. dokle ide u tom paketu... Ne znam koja to usluga garantira 34Mbit/s... može biti 10, 30, 50... ali to je sve do tog, ne znači da će ti stvarno konstantno i biti ta brzina 😞
Razina korisnika 4
Bok Miki. Zbilja mi je žao što ti je prvi dojam takav 😕 Zbog blagdana ti tehničar nije mogao doći onako brzo kako bi inače (u roku od 48 sati), no vjerujem da će ti sve biti riješeno u najkraćem mogućem roku.
Evo meni je receno da u roku 5 dana treba biti ukljuceno,a i televizijski signal mi cesto blokira i rekli su mi 29.12 da salju tehničara i da mora doc u roku 48 sati, a od tehničara ni traga. Nismo bas najbolje zapoceli s Vipom
mjesec dana kako sam uzeo vip fiksni internet i prijavio odmah pogresnu datu brzinu umjesto max 34mbit/ dato mi je 10mbit/s ..brzina mi je povecana (nestabilona) na 22mbit/s nekad i 17mbit/s ocigledno imamo poteskoca a sav problem koji kao vi rijesite nije ni precizan niti tocan! brzina nije rijesena i jos uz to stabilnija veza je bila na 10mbit/s nego sad kao nesto povecana na 17mbit/ ili 22mbit/s neznam ni ja vise koju brzinu placam!
Mi smo potpisali ugovor za VIP trio paket uz prelazak iz HT-a 2.12.,danas zovem agenticu s kojom sam sklopila ugovor i kaže da je zahtjev na čekanju,sad najednom usluga više nije dostupna.Koliko ste čekali od sklapanja ugovora do realizacije?

Odgovori