UKLJUČENJE USLUGE

  • 20 October 2017
  • 7 odgovora
  • 1257 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 3 odgovora
Naime nakon isteka ugovora sa Iskonom odlučio sam se na prelazak na Vip fiksni trio paket.Za danas je bilo predviđeno uključenje usluge što se nije dogodilo.Cijelodnevno nazivanje službe za korisnike i ništa se nije promjenilo,predali su zahtjev za hitno uključivanje usluga,no bitno da stoji u uputama sa dobivenom opremom da sve uredno priključimo i čekamo aktivaciju usluge.Zar nebi taj prelazak s jednog na drugog operatera trebali učiniti bezbolnim za nas korisnike?

Odgovora 7

Bok. Definitivno bi prijelaz s drugog operatora trebao biti što bezbolniji, naravno 🙂 Nažalost, uvijek su moguće neke nepredviđene situacije. Žao mi je što se u tvom slučaju stvar zakomplicirala. Kako bi to što prije riješili, molim te da nam podatke o vlasniku linije (OIB ili ime i prezime te adresa na kojoj se usluga koristi) pošalješ ovdje pa da vidimo što se da učiniti. Zoran
Razina korisnika 7
Bedž +3
I svakako povremeno probaj isključiti pa uključiti router kako bi se probala uspostaviti veza...
Probavao sam u nekoliko navrata sa routerom,ali mi je rečeno da mi usluga nije uključena od strane VIP-a.
Nakon cijelog vikenda bez usluge još uvijek čekam i nitko ništa nezna,razmišljam o tome da ukoliko mi usluga nebude uključena tokom dana raskinem ugovor s obzirom da nije ni zaživio.Nisam ovo očekivao od VIP-a,naime dugogodišnji sam pretplatnik mobilne linije i usluga je bila uvijek korektna.LP
Razina korisnika 7
Bedž +3
Zovi SZK i budi uporan. Od foruma ćeš malo toga postići. Tu je mogući problem što HT (odnosno Iskon) odgađa prijenos, ne vjerujem da je do VIP-a. I uvijek moraš biti spreman da će (ne daj Bože problema) uvijek biti prepucavanja na njihovoj relaciji.

P.S. uvijek možeš ostvariti naplatu penala za kašnjenje... 😉
Ne znam koji je bio razlog kašnjenju,ali moram priopćiti da mije danas uključena usluga i da se zahvaljujem na tome te tema može lock.LP
Kod mene je biosličan problem sa HT ali sam potpisao i poslao pristanak na raskid te poslao VIP-u. Bilo je relativno brzo riješeno. HT je stvarno po tom pitanju "malo tvrđi" jer izgleda da ima dobro zaleđe ( državu) još iz MUDRINIĆEVO doba. Stariji se toga sjećaju kad je bila situacije da je dotični g-din ,kao ministar za telekomunikacije, potpisao ugovor,veoma povoljan za HT a zatim postao (nakon mandata u vladi HR) direktor istog HT.coma. Naša posla. Ostali su se morali probijati na tržište. Ta bahatost se ogleda i danas.Izgleda da ono određuju odnose među operaterima.HT-com je tako dobio i podzemnu infra strukturu koju smo mi ,ljudi platili po 2.000 DM po priključku telefona a nismo dobili ni 5 lipa po prisvajanju iste od strane HT.Samo je država dobila pravo da koristi naziv HRVATSKI TELEKOM a mislim da od svege toga namamo ni "H". To je bio i ostaće DEUTSCHE TELECOM a onda "zna se" tko je beg

Odgovori