Riješeno

ubee tvw625

  • 6 February 2018
  • 3 odgovora
  • 2483 pregleda

da li postoje negdje upute za ovaj ruter?
na internet stranicama UBEE ne postoji taj model, tehničari kada su ga donijeli nisu ostavili nikakve upute.
zanima me kako se postavlja roditeljska zaštita, jer unatoč mojim pokušajima podešavanja nisam uspio.
icon

Najbolji odgovor od A1_MarkoP 8 February 2018, 12:22

Pogledaj original

Odgovora 3

Pozdrav Amis1973,

za naprednije korištenje filtriranja neprimjerenog sadržaja sugeriramo neki od brojnih komercijalnih servisa dostupnih putem weba.
Pozdrav Marko,
Da sam zelio odraditi filtriranje internet sadrzaja putem komercijanih servisa ne bih postavio pitanje oko postavki rutera.
Moje osnovno pitanje je bilo da li postoje upute za ovaj tip rutera, jer ih nisam dobio sa uredjajem, a nema ih niti na stranicama proizvodjaca. Kako u samim postavkama vidim da ima mogucnost blokiranja uredjaja ili odredjenih internet stranica, zamima me kako to podesiti.
Hvala.
Bok Amis1973,

navedena mogućnost nalazi se pod Advanced Setup / Parental Control / Add :

tu se nude opcije blokiranja pojednih uređaja s lokalne mreže unosom MAC adrsese te unosom URL filtra.

Za detaljnije info molimo pošalji nam svoje podatke OVDJE pa te možemo povratno kontaktirati.

Nažalost za sada nemamo točnu informaciju kada će upute biti vidljive putem weba.

Odgovori