Riješeno

ubee evw32c - parental control

  • 26 February 2019
  • 2 odgovora
  • 1370 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Pozz svima,
da li je netko uspio shvatiti/pokrenuti parental control na navedenom Ubee evw32c?
Uopće mi nije jasna logika rada. Želio bi blokirati pristup internetu za 3 dječja mobitela u noćnim satima. Kako to postići? Na Tehnicolorovom routeru sam to radio preko MACadrese uređaja. Ovo "novo" čudo krajnje zbunjuje.
icon

Najbolji odgovor od A1_Egon 27 March 2019, 09:34

Pogledaj original

Odgovora 2

Pozdrav @vldmr

Značajka parental control ili "White list only" ograničava korisnika da posjeti samo web-lokacije navedene u popisu dopuštenih domena njegovog / njenog pravila sadržaja, pa pretpostavljam kako ti želiš koristiti opciju MAC Restritcion.
Blokirati uređaje možeš putem MAC adrese pod postavkama WLANa.
Potrebno je otići na:
Gateway / WLAN / Access Control - gdje u nastavku odabireš "MAC Restrict Mode" u obliku "Allow" ili "Deny" te pod tablicom upisuješ MAC adrese uređaja koje želiš pustiti/blokirati na WLAN konekciju.

Svakako ti stavljam i sliku u privitak.

Hvala na odgovoru. I sam sam došao do ove opcije međutim to nije rješenje koje tražim. Blokiranjem pristupa WLAN-u uređaja preko MAC adrese zabranjen je pristup cijelo vrijeme. Meni treba opcija "Time of day" s kojom bi određeni uređaj blokirao u određenom periodu dana.
Ukratko Ubee router to ne podržava dok je Technicolorov router imao tu opciju.

Obzirom da mi djeca imaju Android uređaje rješenje se ukazalo u aplikaciji Google Family Link s kojom mogu definirati sva ograničenja.

Odgovori