Riješeno

sto se događa??

  • 4 October 2019
  • 7 odgovora
  • 2545 pregleda

Sluzba za korisnike nedostupna ( odma izbaci poziv )a nemam interneta tj spojeno je na mrezu ali ne moze nista
icon

Najbolji odgovor od A1_MIvan 4 October 2019, 20:30

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 2
Bedž +2
Ranije danas tijekom dana smo imali određenih poteškoća s pristupom internetu na određenom broju korisnika. Tijekom poteškoće je zbog velikog volumena poziva prema službi za korisnike dostupnost iste također bila smanjena, no dobre vijesti su da su sve poteškoće u međuvremenu riješene intervencijom naših tehničkih specijalista. Više informacija o samim uzrocima ćemo imati nakon detaljne analize cjelokupne poteškoće.
Proradilo prije par minuta.
Probajte sad nazvat pa ce te cuti sta ce vam reci
Razina korisnika 2
KAKO nam javljaju brojni čitatelji koji su na A1 mreži, danas u popodnevnim satima ostali su bez interneta.
Mnogi javljaju kako ne mogu stupiti u kontakt sa službom za korisnike, a jedna osoba nam je javila kako su uspjeli razgovarati s A1 službom za korisnike te da su im rekli da je pao sustav.

Problemi diljem zemlje
Prema objavama na društvenim mrežama bez interneta je dio građana iz Zagreba, Splita, ali i ostalih dijelova zemlje.
Kod mene ista stvar (zapadni Zagreb - Malešnica).
Ista stvar i kod mene. Zovem oba broja i za inozemstvo i 0800, odmah izbacuje. Net na ruteru radi ali ne otvara stranice. Al pazi ti smradove kako su ubili telefone i bez ikakve obavijeti. 100 sranja imam a obavit na netu i ne mozes ni pitati nekoga nesto. Sramota! Na svu srecu mi istice ugovor uskoro.
isto se dogada kod mene. Nemam internet, ali je prikazano da je spojeno na wifi. Tv radi. Isto tako kad se zove sluzba za korisnike uopce ne zvoni

Odgovori