Riješeno

Spajanje

  • 14 October 2018
  • 7 odgovora
  • 972 pregleda

Poštovanje, ako mi netko može pomoći došla mi je oprema za internet i tv ali ne radi preselio sam u novu kuću, i stanari na drugom katu imaju svoj iskon internet a meni ništa ne radi , poslat ću sliku vanjske kutije pa ako mi netko može reći kako se spajam

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 14 October 2018, 15:32

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Otkad se to spaja na kutiju, zar u stanu nemaš telefonsku utičnicu sa aktivnim brojem telefona kojeg si prebacio u A1? Uzeo si duo (internet i tv) preko postojeće parice?
Zivio sam u kući odmah pored ove i onda sam ovu kupio i preselio se i kako mi bivši operater nije htio promjeniti lokaciju tako sam iz te prošle kuće samo kabel si dovukao u ovu tako da je ovo sad prvi puta da se u novoj kući spajam,imam telefonsku uticnicu
Razina korisnika 7
Bedž +3
Provukao si kabel iz druge kuće do kutije i od kutije ti je razveden po stanu do telefonske utičnice. Da li ti je kroz tu telefonsku utičnicu u "novoj kući" već bila aktivna usluga t-coma pa si prebacio na A1?
U prošloj kući mi je provukao kabel direktno iz kutije preko balkona i u ruter tako da mi nije bio problem samo uzeti ruter i fizički ga prebaciti u novu kuću i sad kad sam uzimao vip prebacili su liniju sa h1 na sebe i na ovu novu adresu i došla mi oprema i s kojim i ništa pa mislim da treba u vanjskoj spojiti neznam Stvarno tehničare sam zvao dolaze do srijede ali pokušavam ovako sam riješiti problem jer sam bez interneta i televizije trenutno...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ti je H1 u novoj kući radio direkt u router od h1, pretpostavljam da imaš na kraju tog kabla telefonski priključak RJ11. Njega samo ubodeš u novi router. Alo meni tu smrdi da te h1 otpojio a a1 nije ukopčao.
Iskreno i meni je to sumnjivo, ali kako da ja to sada saznam ...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Spoji h1 router, vidi imaš li interneta preko te žice. Ako imaš, nisu te isključili sa h1. Ako nemaš na h1 interneta, nisu uključili A1 pa ih zovi.

Odgovori