Riješeno

router

  • 7 November 2018
  • 10 odgovora
  • 1262 pregleda

postovani, kako mogu doci do pristupnih podataka za router? naime vise se ne mogu ulogirati nakon sto je jucer napravljena nova konfiguracija.
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 7 November 2018, 20:32

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +3
Hmmm... ovo je novi oblik života ali nisi ništa naveo. Da probam pogodit. Technicolor router, kabel? Spoji se žičano preko kompa (laptopa) na 192.168.0.1, username prazno a password admin.
Hmmm... ovo je novi oblik života ali nisi ništa naveo. Da probam pogodit. Technicolor router, kabel? Spoji se žičano preko kompa (laptopa) na 192.168.0.1, username prazno a password admin.

tako je, taj login je bio prilikom isporuke. sada nema niti pocetnog logina niti mojega.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako si probao isključit iz struje pa se ponovo logirat a ne ide... Imaš iza reset button pa gurni malu iglicu ili čačkalicu unutra, drži 10 sekundi da se resetira. A onda uđi ponovo na 192.168... i tako dalje.
resetirao, restartao se i ono sto je cudno ostala je konfiguracija za wifi. sta jos napraviti?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Moram priznat da baš ne kužim. Spajaš se žičano preko kompa i na 192.168.0.1 ne nudi da upišeš pristupne podatke?
uspio sam resetirati i staviti pristupne podatke.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jel sada sve ok? 🙂
ali je uređaj glup do bola. nkon sto sve skupa resetiram, kada mijenjam postavka, javlja da je vec jedan korisnik logiran i moram x puta nanovo unositi lozinku.

Imam problem, dobio Sam runter u stanu, ali nema lozinku, kako god tko skuzi da je otvoreno, surfa mi ispred stana.

 

Pokusavam s laptopom spojenim zicom uci u postavke i neda mi uci u postavke rutera.

 

Ako resetiram router i opet ne mogu u postavke, ostadoh bez Internet.

 

Sta napravit, upomoc! 

Razina korisnika 3
Bedž +3

@StipoV to bi svakako trebali provjeriti naši tehničari jer je wireless mreža na našim uređajima u pravilu automatski zaštićena lozinkom :thinking: Možeš nam se i javiti OVDJE kako bismo napravili detaljniju provjeru.

Odgovori