Riješeno

Puca internet 0-24

  • 3 October 2018
  • 5 odgovora
  • 477 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora
Pozdrav zivim u Rijeci na Viškovu te mi konstantno puca internet ili kad ga imam je brzina 0.2mbps imali smo i problema sa t-com-om ali puno manje pa smo se prebacili na vip misleci da ce biti puno bolje no KUR**NA jos gore nego sta je bilo. Vise ga nema nego sta ga ima. Zanima me dali moze doc do ikakve promjene ili prelazimo na trecu neku "kompaniju".
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 3 October 2018, 17:39

Pogledaj original

Odgovora 5

Nakon sta sam cekao pol sata da ucita evo slike speedtesta a sam sam doma te nitko drugi nije povezan na internet osim mene.

Razina korisnika 7
Bedž +3
Vječiti problem kad je parica od t-coma u pitanju, na njega utječe 100 stvari. Priključak, udaljenost od centrale, centrala... sumnjam da i jedan drugi provider može bolje je linija je t-comova.

Probao gasit-palit router? Ovo mjerenje je preko wi-fia ili preko žice?
nemojte se uvrijedit ali to palit gasit ruter mi se neda svakih 10 minuta internet je goli kurac zesci i nedamise vise rekli su mi da sam zadnji u ulici pa zato da mi je spor i to je to?!? Nece nista poduzet s time sta sam zadnji i spor mi je internet sta sam ja nebitan onda? Nemogu napravit novu "cemtralu" negdje u blizini ili bilo sto drukcije to mi nije nikako jasno... bitno da znaju slat racune.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Treba ishodit raskid ugovora bez penala pa onda eventualno isprobat neki homebox ili pokućni, ali to isto ovisi o lokaciji no mislim da bi svakako bio stabilniji od parice. No poanta svega je da t-com infrastruktura iz kamenog doba nije bila sposobna uspostaviti stabilnu liniju na lokaciji pa je suvišno očekivati od VIP-a iliti A1 ili nekih drugih providera da preko njihovih resursa uspostavi isto ako to t-com nije htio ili nije imao interesa napraviti dok se njemu plaćalo.

U svakom slučaju, sretno dalje. 😞
Problem je u tome sto kad se centrala napravila nije bilo ovih zgrada ko govana u mojoj ulici kao sad nasa kuca prva u selu i onda je krenuo raspad sistema sa zgradama jebo im pas mater .... sve u svemu hvala

Odgovori