Riješeno

Promjena lozinke

  • 21 October 2017
  • 6 odgovora
  • 47850 pregleda

Pozdrav, kako mogu promijeniti lozinku za wi fi router model HG658 V2?
icon

Najbolji odgovor od Anonymous 21 October 2017, 13:44

Pogledaj original

Odgovora 6

Bok Marina1991,

Za izmjenu pristupnih podataka bežične mreže slijedi korake u nastavku:

1. Otvorite web preglednik na svom računalu.
2. U polje za upis web adrese upišite IP adresu modema: 192.168.1.1
3. Upišite korisničke podatke za pristup web sučelju modema:
Username: user
Password: vaš jedinstveni password nalazi se na naljepnici na poleđini modema. Lozinka za pristup sučelju modema je zadnjih osam znamenki broja S/N.
4. Na početnom ekranu odaberite Želim postaviti bežičnu mrežu.
5. Otvorit će se stranica na kojoj možete jednostavno izmijeniti pristupne podatke.
6. Kako biste izmijenili naziv bežične mreže, upišite željeno ime bežične mreže u polje SSID, a za izmjenu lozinke upišite željenu lozinku u polje Lozinka.
7. Za spremanje podataka kliknite Spremi.
8. Na uređaju koji želite spojiti ponovno napravite pretragu dostupnih bežičnih mreža i ovaj put koristite nove postavke zaštite.

Vip_Morana
Na mjesto korisnickog imena upisem user a na mjesti lozinke zadnjih 8 znamenaka koda. Medutim stalno mi javlja gresku u imenu ili lozinki. ?
Pod poljem korisničko ime upisuješ user, a pod lozinka zadnjih 8 znamenki serijskog broja routera (SN).

Vip_Morana
Razina korisnika 7
Bedž +3
Postoji već sličan problem i tema:

LINK

1. Probaj kabelom se povezat.
2. Probaj vratiti router na tvorničke
3. Pitaj SZK ako ništa ne pomogne

Edit: provjeri pažljivo jel u kodu broj 0 ili slovo O.
ponekad treba isključiti opciju u browseru da ti automatski stavlja memorirani unos za korisničko ime ili lozinku. Ja sam pokušavao nekoliko puta mijenjati lozinku i svaki put kad bi stisnuo gumb za potvrdu, javilo bi mi grešku i u polju za lozinku bi bio onaj memorirani unos iz browsera. Uspio sam promjeniti tek kada sam isključio tu opciju u browseru.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Naziv bežične mreže (SSID)i lozinka se mogu promjeniti i preko moj.a1.hr portala putem računala.

Odgovori