Problemi sa internetom

  • 29 December 2018
  • 17 odgovora
  • 2778 pregleda

Svaki dan šteka internet sve jače i jače.. U zadnje vrijeme se nemože ništa sa njime kolko šteka.. Sada izmjerena brzina interneta trenuzno iznosi download 2.10 mbs i upload 0.6 mbs... Molio bih da se to riješ...

Odgovora 17

Zatraži izlazak tehničara preko SZK. Ako je sve pokušano i eventualno zamjenu routera.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Teško da neki forumaš može pomoći ako SZK nije uspjela. Jel to preko t-com parice?
Pa riješi to sam i ne smaraj forum s takvim glupostima.
Nazovi SZK, resetiraj uređaj...
Gospodine ako nemožete pomoći ne morate ni odgovarati na poruke... Jer ni SZK nije uspjela otloniti kvar..
Kako mislite t-com parice? Večeras sam ih 3 puta kontaktirao i svaki puta kada su pokušali nešto napravit brzina nije prelazila 2.0 mbps.. A vipovo(a1) imam sve isto šta se tiče rutera i modema za tv već 4 god..
Razina korisnika 7
Bedž +3
Način pristupa internetu? Kabel ili obična telefonska utičnica (t-com parica u zidu)?
Normalan telefonski priključak kao i svi susjedi oko mene...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Onda je klasika, t-com vs. a1 prepucavanje. Svakako inzistiraj da ti A1 to riješi ili traži zamjenu routera za početak kako kaže kolega. Ali ne bi bilo prvi put da t-com sabotira odlazak u drugu mrežu pa kad te izludi da se vratiš njima, sve proradi.
A susjed mi ima isto sve od a1 kod njega internet odličan brzina luda.. A kod mene sada download 0.3mbps a upload 0.6mbps... I korisnička služba koja bi trebala biti od 0-24h se ne javlja...

Razina korisnika 7
Bedž +3
Koju ugovorenu brzinu imaš ti, koju susjed i koliko njemu mjeri? Probao izmjeriti brzinu preko kabla (laptopa)? Možda ući u postavke routera pa promijeniti wifi channel jer je zagušenje (vidim da mjeriš na mobu).
Da sve probo a brzine koje su dogovorene su iste.. Mjenjali su kanale i u SZK ali nema rezultata samo su mi rekli da nešto jako krade internet ja sam sve pokušao isključit (sve pogasio) ostao je samo spojen laptop preko kabela i onda brzina iznosi 3.6mps ali je opet manje nego susjedovo ito prevelika razlika..
Evo sada sam ja testirao i susjed u isto vrijeme na istoj aplikaciji..

Razina korisnika 4
Bedž +4
Kada sam ja zvao szk zbog istog problema, samo imam ipak puno vecu brzinu (oko 40mbit/s na žici od ugovorenih 70) rekli su mi da je to vjerojatno zbog blagdana te guzve na internetu i da ako jos uvijek bude tako nakon tjedan da ih opet nazovem. Pricekaj, pa vidi... sretno
Evo zvao i jutros resetirali sve i sada imam oko 4 mbps..
Razina korisnika 4
Bedž +4
Preko kabla ili wifi? A koliko je ugovoreno
Tvoj problem je tvoj uređaj. Crtamo ti, ali ti po svome. Kablom izmjeri brzinu i javi koja je.

Odgovori