PITANJE

OPTIKA u Sesvetskom Kraljevcu

• 23 Veljača 2021
  • 8 odgovora
  • 63 pregleda

Dobar dan. Nadam se ovim putem doći do odgovora kada će biti moguće spajanje na optički internet?

Odgovora 8

Razina korisnika 2

Po HAKOM-u, u istočnom dijelu mjesta planiran početak gradnje A1 mreže je 18.02.’21.g., a završetak 21.12.’21.g.

I do završetka neće biti moguće spajanje? Hvala na brzom odgovoru 🙈

Razina korisnika 2

Ne znam kako ide dinamika spajanja, to ti može reći netko iz A1, ovo je samo plan izgradnje.

Ma tih datuma planova izgradnje se obično ne drže... 

Razina korisnika 2

Vjerujem, ali su barem u nekom planu. Što će reći oni kojih uopće nema u planu, a muku muče s postojećim internetom?

Pozdrav @Josip95, odlično da te zanima naša optička infrastruktura. Slobodno mi javi točnu adresu na kojoj bi želio koristiti A1 optiku OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj upit te po potrebi proslijediti pružene informacije kolegama na dodatnu provjeru. 

Pozdrav @Ord,  imaš li poteškoće s korištenjem naših usluga? Slobodno mi javi podatke od vlasnika usluge i adresu OVDJE kako bi mogao napraviti provjere ako imaš poteškoće s korištenjem naših usluga te dostupnost optičke infrastrukture i plan spajanja za tvoju lokaciju.

Razina korisnika 2

Borise, nemam problema, to je bio osvrt na stanje kojeg mnogi proživljavaju. a za optiku sam provjerio, nema doglednog plana za moju lokaciju.

Kod mene Flatbox trenutno radi kao Singerica, gotovo isto kao na početku ugovora.

Odgovori