Riješeno

Novi korisnik

  • 16 October 2019
  • 2 odgovora
  • 1829 pregleda

Dakle, sada smo na adslu sporosti od 3, 4 Mbps. Adresa pored, doslovno 5 metara od moje kuće, i usluga kabelskog svega dostupna. Da stvar bude bolja, vaš razvodni “zdenac” / ormarić je uz moju ogradu. Kada se to radilo, mi smo u svom dvorištu napravili ulaz direkt iz tog zdenca u kuću do TV-a. Pitam A1 da želimo uslugu, dakle očemo platiti više nego sada, uzeli bi trio paket, platit ćemo i priključak ako treba kaj kemijati ….   Ne, trenutno nije dostupno. Razgovaram sa vašom tehnikom i dečki vele ak je tako kako sam napisao gore da nema problema, da nas se bez problema spoji. Dakle nema kopanja i kemijanja, postavljanja instalacija …  Prespoje me u odjel prodaje i tamo dobimo pedalu. Znam da tete u prodaji nemaju pojma o čemu pričam i samo kucaju adresu i po blesimetru daju odgovore, ali ono… Mogu li ikako dobiti nekoga tko razumije o čemu pričam ???  Ako treba neka netko od tehničara dođe i pogleda sve.

Ljudi, želimo vam dobrovoljno davati novce, internet mi treba !!!    U čemu je problem.

icon

Najbolji odgovor od A1_Mirjana 27 October 2019, 15:41

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 1
Bedž +3

Bok Kristijane,

pošalji nam svoju točnu adresu u inbox [url=https://forum.a1.hr/inbox/conversation?with=537]OVDJE[/url] pa ćemo provjeriti da li se može nešto napraviti po tom pitanju ;)

Poštovani,

odgovorio sam Vam u inbox.

Odgovori