Riješeno

Net type

  • 24 November 2018
  • 6 odgovora
  • 327 pregleda

Pozdrav ljudi,

vjerujem da nisam jedini koji igra ps4 online pa me zanima kako rijesit problem net typa.

naime u glavnom meniu mi je net type2 sto je dobro, medjutim u COD blackops4 mi je net type strict sto je najgora opcija i nemogu se spojit skoro na nikog, niti se na mene moze neko spojit

e sad znam da COD ima svoje portove koje treba otvoriti i sve je to odradjeno ali problem ostaje isti...

ruter je UBEE, model je TVW625-0S-000

Hvala
Lp
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 24 November 2018, 11:21

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Moraš nazvat tehničku i objasnit da ti treba za gaming i otvaranje portova. Po defaultu je strict iz sigurnosnih razloga a kome treba, njemu na zahtjev isključe. Barem tako su drugi forumaši rješavali.

I svakako se javi da li je rješeno, da znaju i drugi. ;)

Edit: postoji već tema pa koliko vidim radili su zamjenu routera, ne znam jel se u međuvremenu nešto promijenilo.

LINK
ok, hvala na tako brzom odgovoru ici cu do poslovnice pa pitat jel moguca zamjena rutera jel ipak je on ispravan pa da nebude problema

a tako nesto su mi i savjetovali ljudi koji se malo bolje kuze u te stvari, al nekako mi se cinilo zgodno jos da provjerim prije nego odem do poslovnice....

hvala svakako
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja bih ti savjetovao da nazoveš tehničku i objasniš za što ti treba. Ako to tvoj model routera ne može, reci da ti je to neophodno i lijepo zamoli da ti daju drugi. U poslovnici te vjerojatno čeka djelatnik ili djelatnica s upitnikom iznad glave jer to nije u njihovoj domeni već domeni tehničara. 😉
jasno da, lakse ce teci razgovor ako kazem da je njihov tehnicar procijenio da treba novi ruter nego da ja banem ovako iz vedra neba i da trazim drugi....

hvala
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ma nisi me shvatio, router ne dobivaš u poslovnici nego ti tehničar zamijeni. 🙂
aha, onda jos i bolje :)

hvala puno

Odgovori