Riješeno

Nepotpuna dokumentacija

  • 25 July 2018
  • 12 odgovora
  • 717 pregleda

Nakon sto ste mi ponudili optiku, s Vasom prodajom sam telefonski sklopio ugovor.
Trio paket internet 500Mbps, tv osnovni + prosireni. osnovni prijemnik + dva dodatna.
Ugovore ste poslali overseas-om. Iste smo potpisali i s kopijom osobne predali djelatniku overseas-a oko 8.6.2018. Da bi vi nakon tjedan i pol javili da je dokumentacija nepotpuna i da saljete nove ugovore. Opet ista procedura i Vi opet zovete da je dokumentacija nepotuna. Tad sam poludio i skenirao sve i poslao Vam na mail. Konacno ste rekli da je sve uredu i da cete mi javit termin. Nakon nekog vremena zovete me da je krivi kucni broj umijesto 6 napisali ste 9 i da morate cekati novo odobrenje HEP-a za stup ispred moga broja jos dodatna dva tjedana. Konacno 23.7.2018. dolaze tehnicari (za koje imam samo rijeci hvale) i vele brzina nije 500 nego 70, nisu tri prijemnika nego jedan također nije prosireni paket nego osnovni. I tako zovem ja 0800091091 i sve navedeno kazem i obecate mi da ce problem biti rijesen tokom dana ili danas do podneva. Danas dolazim s posla u 16:30 i nista od dogovorenog nije realizirano. Opet zovem sluzbu i opet nitko nista nezna niti sam dobio bilo kakav konkretan odgovor.

Pa dobro ljudi koga Vi radite budalom???!!!!
icon

Najbolji odgovor od ivica.krsnik 7 August 2018, 01:54

Pogledaj original

Odgovora 12

Evo novog problema, nevjerovatni ste.... Danas stize paket (TV) i to ne na moju adesu nego ste ga poslali na susjedovu adresu broj 9 umijesto 6.

I zamislite sljedece NEMOGU GA PRIMIT JER ADRESA NIJE PRAVILNA!!!!!

Prije dva i pol tjedna ste rekli da cete ispravit adresu i niste se udostojili napravit isto.

Iskreno smatram da ste sramota od operatera i ovo sto mi radite je krajnje bezobrazno.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Katastrofa... Genijalci. Nema se što reć nego da budeš strpljiv i naporan. Vjerojatno će te uskoro netko od moderatora uočit pa ti ponuditi asistenciju. Možeš im i odmah poslat detalje i privatne podatke u Vip_inbox.
Razina korisnika 3
ivica.krsnik pozdrav. Kako je riječ o forumu, pokušala sam na temelju tvog korisničkog imena, koje vjerujem odaje i pravo ime i prezime pronaći u sustavu korisnika, koji bi vjerujem prema opisu zatraženih usluga odgovarao upravo tvom pretplatničkom profilu. Odnosno kako bi izbjegli dopisivanje koje sunasce spominje, jer u principu se svi slažemo da je forum mjesto gdje razmjenjujemo mišljenja. Stoga ako komuniciramo preko privatnih poruka, to možemo i e-mailom, putem ostalih kanala društvenih mreža itd. Ako sam uspjela pronaći dobar profil i usluga glasi na tebe, onda su te danas kontaktirali naši tehničari te su te uputili u slanje prigovora? Obzirom na situaciju, koja je svakako poprilično konfuzna, te vjerujem za tebe kao korisnika nepoželjna, svakako ću ja otvoriti prigovor kako bi se preslušali potrebni razgovori te u konačnici napravili sve kako bi ispravili nastalu situaciju.
"Ako sam uspjela pronaći dobar profil i usluga glasi na tebe, onda su te danas kontaktirali naši tehničari te su te uputili u slanje prigovora?"

Ova dva moja posta su prigovor koji sam poslao na (sluzba.za.korisnike@vipnet.hr) 25.7.2017.
Zatim sam ih copy paste-o na ovaj forum.

I Vi meni kazete da su me tehničari uputili na slanje prigovora, a prigovor poslan prije dva dana.

Šta Vi meni radite to nije normalno.

Idem se obratit udruzi za zaštitu potrosaca i ispitat svoja prava jer ovo vise nema smisla.
Razina korisnika 3
ivica.krsnik nije mi namjera bila stvoriti tenzije, niti sam radila detaljniju provjeru do potvrde identiteta. Želim pomoći, ako to želiš na raspolaganju smo.
sluzba.za.korisnike@vipnet.hr
10:37 (prije 15 sati)
prima ja
Poštovani gospodine X,

Zahvaljujemo na upućenoj e-poruci.

Javljamo Vam se vezano za provjeru dogovorenog paketa i ispravak adrese priključka prema šifri korisnika 1.25353853.

Nakon detaljne provjere s odjelom prodaje utvrđeno je kako su Vaši navodi ispravni, nenamjernim propustom sustava prilikom aktivacije paketa izostavljene su neke od usluga koje ste željeli aktivirati i što je kolegica upisala da treba biti aktivno.

Sukladno Vašoj prijavi izvršene su izmjene i sada Vam je na aktivaciju predan zahtjev da se izvrše zatražene preinake.

Kroz nekoliko dana bit ćete kontaktirani vezano za aktivaciju dodatnih prijemnika.

Uključena Vam je opcija za internet brzinu 500 Mbps uz promociju od 50 % do kraja ugovorne obveze i prošireni paket također uz popust od 50% do kraja ugovorne obveze.

Od strane dostave nam je potvrđeno kako je TV uređaj uspješno dostavljen.

U znak isprike zbog propusta koji su se dogodili popust na prošireni paket sam povisila na 100 % do kraja trajanja ugovorne obveze.
i dan poslije nista se ne mjenja....
Svi agenti su zauzeti, molimo pricekajte. prvi slobodni agent bit ae s vama u najkrscem mogucem roku.i tako vec sat vremena...


Do kad????.....................
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nažalost, to tako ide. Piše "kroz nekoliko dana" a to obično potraje, ovisno o gužvi. Jedna služba ti odobri popuste pa se čeka druga da ti sve aktivira. 😉
I dalje nista se ne mjenja. Unatoc hrpi poziva. Stavljaju pozurnice na pozurnice ali pomaka nema...

Da vidimo do kad!?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja sam produžio UO za fiksne usluge 2.6. a usluga (i početak nove Ugovorne obveze) je krenula sa 13.6. Dakle, trebalo je 11 dana samo da se od potpisa papirologije aktivira brži profil interneta, dodatni sportplanet paket a sve ostalo je ostalo isto kao što je i bilo. Praktički gledano jedan ili dva klika u sustavu ali to traje. Mislim da je zakonski rok 15 dana. Naoružaj se strpljenjem. 😉
Evo danas je aktivirana brzina i prisireni paket. Za ponedjeljak je dogovorena dostava dodatna dva prijemnika. Ali nakon preko 50 poziva sluzbi za korisnike. Poklopili su mi nebrojno puta i rekli da vise ne zovem. A ja sam trazio bilo koga nadređenog koji ce rijesiti navedeni problem. Jucer sam ga konacno dobio i zamislite... ...problem koji traje 15 dana je rijesen u manje od 24h.

Nadam se da ce moje iskustvo s vipovim call centrom nekome pomoci...

Odgovori