mali osvrt na A1 uslugu

  • 16 April 2020
  • 4 odgovora
  • 3254 pregleda

Pisem ovdje jer mi je bezveze pisati u komentare na drustvenim mrezama koje nitko nece vidjeti, a htjela bih podijeliti svoje iskustvo i osvrt koji sam pisala dok sam 2 i pol sata cekala da mi internet proradi :D

A1 preporucam svima koji su nostalgicni za proslim, jednostavnijim vremenima - uz a1 internetsku uslugu, u paketu s pandemijom koja vlada, zaista cete dobiti dojam da se nalazite u srednjem vijeku, a ne u 21. stoljecu. Svakako su i najbolji izbor za sve cija djeca nisu veliki fanovi skole, pogotovo ove online varijante, jer uz a1 nece imati apsolutno nikakav pristup internetu, pa nece morati (ili moci) prisustvovati nastavi - idealan nacin da se obitelj okupi kao nekada, dok jos nismo bili optereceni posascu koja se naziva world wide web. Ako ovo nisu dovoljni argumenti da se odlucite dati onaj novac koji vas tako svrbi u dzepovima upravo timu A1, sjetite se da, ukoliko je teorija zavjere tocna, pa koronavirus uzrokuje 5g ili bilo koja druga mreza, uz a1 vi ste bez brige! Njihov je signal toliko slab da vam ne moze prouzrociti ni sezonsku alergiju. Osobno me odusevljava cinjenica da nas a1 uci cijeniti ono sto imamo. Nakon cijelog dana bez pristupa internetu, utoliko vise cijenite onih 5 minuta kada konacno proradi. Ali to nije sve! Smjestite li ruter na kat, a radnu sobu u prizemlje ili obrnuto, osigurano vam je barem 45 minuta dnevne tjelovjezbe, jer cete toliko svoga dragocjenog vremena potrositi penjuci se uz stepenice i natrag da biste ugasili i ponovno upalili ruter, nadajuci se da ce pomoci (nece). Sve u svemu, izvrstan nacin da se resetiramo i vratimo korijenima i dobrim starim golubovima pismonosama, jer su i oni svakako brzi od a1 interneta. Za slucaj da su vam mozgovi spori jednako kao internet, od 1 do 5 vasu uslugu ocjenjujem sa -8, picka vam materina da vam picka materina. Lp


Odgovora 4

Razina korisnika 6
Bedž +6

🤣🤣🤣🤣😷 izvini, ali baš si me nasmijala.

Ali, jesi li sigurna da baš tvoji školarci nisu saboteri, samo da ne moraju pratiti školu on-line. Ili je neka zavrzlama na školskom (prahistorijakom) serveru...

Aaaa, vidim da si preko žice.Zgrada stara 50 godina, sa prastarim HT žicama? Pa nemre se baš sve svaliti na operatere, mada većinu može 😉.

A kaj se teorija zavjera tiče, nisu svi bedaki ko oni iz Bibinja, pa nisu prepoznali običnu wi-fi opremu koju je selo dobilo od EU, pa su je opandrčili sve u 16, misleći da uništavaju 5G mrežu. Odmah su osvanuli i prigodni memeovi, pa evo jednog da se i ti nasmiješ

 

Edit:naknadno sam vidjela da treniraš za Himalaju, trčeći gore-dole, ali to još nije dokaz da živiš u kući, neki stanovi u nekim zgradama znaju biti na dvije etaže 😋

Razina korisnika 7
Bedž +3

Bez ovog zadnjeg bi možda i bio osvrt a sa anonimnošću (da ne koristim stručan naziv za one koji se registriraju za pljuvačinu na forum) mogu samo zaključiti da te HT sabotira da se vratiš na njihovu prahistorijsku paricu. ;)

Razina korisnika 6
Bedž +6

https://www.bug.hr/tehnologije/pametna-tapeta-pojacava-wi-fi-signal-i-do-deset-puta-13584

 

Kupiš ove tapete i nemaš brige više sa signalom 😀😉

A1 je daleko najbolji i trenutno nema konkurenciju.

Odgovori