Riješeno

Internet je spor

• 7 Lipanj 2019
  • 3 odgovora
  • 414 pregleda

• Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Moze li mi netko iz A1 objasniti po kojim standardima su ove brojke prihvatljive. Zivim u glavnom gradu hrvatske i imat za 170kn mjesecno download od 2.0 mb po sekundi i upload koji je max 0.1 mb po sekundi a nikad nije maksimalna brzina nego ispod jedno 0.03-0.04.. Al nije ni to problem nego je najveci problem sranje konekcija koja puca svako malo. Uredaj je limitiran na 4 wifi uredaja koja nikad nisu na internetu jer i njima ne radi a ovo su broje koje su preko etharnet kabela na apple macbook racunalu. Nije ni problem upload speed koliko je ovaj upload packet loss sranje, nemozes nista al nista radit s ovim a da ne govorim o 2k pingu... Mislim stvarno... sta se desava???/ ima li iko neko pametno rijesenje

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 7 Lipanj 2019, 20:31

Pozdrav @kd3535 , molim te javi se našoj tehničkoj podršci na broj 0800 091 091 kako bi kolege napravili detaljnu provjeru poteškoće s internetom.
Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 1
Pozdrav @kd3535 , molim te javi se našoj tehničkoj podršci na broj 0800 091 091 kako bi kolege napravili detaljnu provjeru poteškoće s internetom.
jesam, dosad toliko puta... nikad nista, ljudi kazu da nemaju ovlasti te da moraju prijaviti nadleznima, nadlezni se jave kazu da je sve uredu i tako u nedogled. internet radi 5 dana pa iza toga 3 komplet dana ne radi uopce.... upravo ovo sta je na slici... i tako mjesecima.. mijenjan je ruter, radili su na centrali nesto, ma sve sta se moze je napravljeno i dalje nista od interneta....
Ja se nadam da će sve naše telekomunikacijske kuće ulagati sve više novca u razvoj tehnologije i brzinu interneta. Danas je nemoguće biti bez interneta. Pazi, postoji istraživanje koje kaže da gostu više smeta ako nema interneta u apartmanu, nego ako ste neljubazni prema njemu. Zamislite samo kako se osjećaju ljudi koji rentaju apartmane kada dobiju lošu ocjenu zbog toga što je internet loš, a ne njihovom krivicom - nemoćni su...

Odgovori