Riješeno

Internet

  • 18 October 2018
  • 2 odgovora
  • 299 pregleda

Svako malo između 21 i 23 sata nemam internet.Tehnička pođrša mi je rekla da je to globalni problem dali mi netko može objasniti šta je to ?
icon

Najbolji odgovor od razjaren 18 October 2018, 14:17

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 6
Bedž +6
Svim operaterima je globalni problem taj da najveci broj korisnika surfa baš u to vrijeme,pa vjerojatno sustav nekog izbaci, nekog jako uspori, a vecina ipak surfa bez nekih velikih problema.
Razina korisnika 5
Usluge kojeg operatera koristiš? ( za pretpostaviti je Vip - ovih to jest A1 ) s obzirom da pitaš na ovom forumu,
Pomalo je čudno tvoje pitanje ..
Sama riječ globalno značila bi zajednički i stalnu problem (u ovom slučaju na nekoj mreži ) u svijetu , može se spuštati tako sve niže razine ,,,, recimo Hrvatskoj ,ili još niže, recimo na mreži operatera kojeg koristiš ili još niže recimo rutera na njihovoj mreži koju koristiš.
Tehnika služba koja ti je dala taj odgovor ( operater koji je s tobom razgovarao ) nije bio jasan ili nam ti nisi prenio doslovno što je on rekao nego izvadio to „globalan problem „ iz konteksta njegovih riječi
Ako tehnička služba kaže da je to globalni problem , ne znam kako očekuješ da ga mi obični smrtnici riješimo ako oni ne znaju .
Predlažem ja tebi da nam daš više informacija kako bi ti netko mogao možda pomoći savjetom .
A drugo mislim da je najbolje da ponovo nazoveš tu tehničku podršku ,pa se ovaj puta možda javi netko kompetentniji da ti da precizniji odgovor o čemu se radi ( jer ovo što su ti prvo rekli je nikakav odgovor ) … možda resetiraju bazne stanice u to vrijem … uglavnom osoba s kojom si razgovarao dala ti je potpuno bezvezan odgovor.

Odgovori