Riješeno

Gornja Dubrava - Orlečka ulica - Optika

• 5 Ožujak 2020
  • 4 odgovora
  • 3276 pregleda

Pozdrav,

da li je u planu postavljanje optike u Orlečku ulicu, Gornja Dubrava? Ako da, kada bi to moglo biti realizirano. 

Hvala

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 8 Ožujak 2020, 18:10

Pozdrav, možemo poslati zahtjev za provjerom, no za to bih te još zamolila da nam putem privatnih poruka dostaviš svoju punu adresu (s kućnim brojem) i svoj kontakt broj. 

Pogledaj original

Odgovora 4

Bok, molim te da nam se za provjeru dostupnosti javiš putem maila na sluzba.za.korinsike@a1.hr sa navedenim podacima i kontakt brojem. Trenutnu dostupnost možeš provjeriti na linku: https://bit.ly/3cDtyhm.

Dragi A1,

ne znam kako niste razumjeli moje pitanje. Nisam pitao da li mi je dostupna optika. Za to moram izači na balkon i vidjeti da ju niste proveli po stupovima, a pod zemljom sigurno nije jer DTK ne postoji. Mene zanima da li imate u planu i kada u Orlečku ulicu doći sa optikom.

Hvala

Pozdrav, možemo poslati zahtjev za provjerom, no za to bih te još zamolila da nam putem privatnih poruka dostaviš svoju punu adresu (s kućnim brojem) i svoj kontakt broj. 

Dragi A1,

ne znam kako niste razumjeli moje pitanje. Nisam pitao da li mi je dostupna optika. Za to moram izači na balkon i vidjeti da ju niste proveli po stupovima, a pod zemljom sigurno nije jer DTK ne postoji. Mene zanima da li imate u planu i kada u Orlečku ulicu doći sa optikom.

Hvala

:joy:

Odgovori