Dobre i loše strane A1 u odnosu na konkurenciju

  • 27 October 2018
  • 5 odgovora
  • 817 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora
Evo da otvorim jednu konstruktivnu temu da se pomogne forumašima. Što je dobro, a što ne kod A1.

Odgovora 5

Razina korisnika 6
Bedž +4
Dobre: dobro dok je sve dobro

Loše: kad nešto ne štima dobiješ sjede dok se ne rješi (ako se rješi).
u kući imam tri mobilna operatera + bnet 3D, sa niti jednim od operatera se ne čujem jer nemam potrebe osim sa gospodom iz VIP-a, namjerno kažem VIP-a jer kada su krenuli moji problemi oni su bili druga firma. Prema tome zadnja 4 mjeseca prepiske i pozivi, NIŠTA od rješenja...toliko sam zadovoljan s time da sam došao do kraja ugovora a nisu riješili ništa. Moje je rješenje da sam za vikend tražio prebačaj u drugu mrežu i od četvrtka 29.11. reklama BY BY TELEKOM za mene ima sasvim novi značaj. Nažalost imam dva broja pa ću samo 50% biti zadovoljan jer drugi mi je na ugovoru još godinu dana....ali i tome dolazi kraj...

dobre: neznam točno koje bi naveo

loše: ima ih previše vezanih za SZK i rješavanje banalnih problema oko mobilne aplikacije i izdavanja računa , slanja na mail....ne sjećam se kada sam vidio zadnji račun jer sam tražio na mail da se šalju....od onda ne dolaze na mail računi ali dolazi opomena da nisam platio...isprika ZAMOLBA ZA PLAČANJE kako stručno piše
Razina korisnika 5
Bedž +2
Dobre:
  • Uveli optiku u naselje s obiteljskim kućama
Loše:
  • Nestao signal na lokaciji gdje sam vikendima (insiderska informacija okrenuli baznu stanicu zbog tvornice koja je potipsala ugovor s VIP-om)
  • SZK unazad 2 godine nema blage veze (svaki agent priča drugačije)
  • Digli cijenu usluga
  • Riješavanje bilo kakvog i najbanalnijeg problema kao da tražiš građevinsku dozvolu u parku prirode.
  • Različite cijene za istu tarifu ako se uzima privatno/poslovno (na štetu poslovnih korisnika)
Dobre:
  • cijena interneta je relativno okej
  • A1 trgovine se mogu naći posvuda
  • Tarife super i ima one dodatke za snapchat i viber
Loše:
  • Služba za korisnike ponekad nije najbolja
  • Ljudi koji rade u dučanima su ponekad malo bahati
Uostalom je kao i svaki ISP, platiš i dobiš internet.
Nema puno za reč, nadam se da je pomoglo 😉
Razina korisnika 3
Zašto ne bi i malo generalizirali? Super tema i ideja za raspravu.. Mislim da nije objektivno da sama komentiram, barem još kratko dok vas službeno pratim.. Nadam se da će se uključiti i ostali vjerni forumaši. Oni doista imaju puno za reći na ovu temu.. u svakom slučjau, čitam vas 🙂

Odgovori