Riješeno

Brzina interneta - na VIP došli na 10/0,08 , na računu 60 Mbits

  • 14 March 2018
  • 3 odgovora
  • 3640 pregleda

Razina korisnika 1
kaj se događa s vip-om ?

javljate da je odklonjena greška ??? ja bih trebao pucati od sreće?? od 11.mjeseca 2017 konačno ste uspjeli doći do brzine koju sam imao s amisom, 10/0.8 , radi toga sam podpisao ugovor na 60 Mbits , a Vi došli do 10, ajde pomak sa 1,7 na 10 je veliki ali ja tražim ono šta plačam


60 Mbits


http://www.speedtest.net/result/7137907500


http://www.speedtest.net/my-result/6907500954
icon

Najbolji odgovor od A1_MarkoL 15 March 2018, 16:27

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 1
NN br. 154/11, 149/13, 82/14 i 24/15
PRAVILNIK
O NAČINU I UVJETIMA OBAVLJANJA DJELATNOSTI
ELEKTRONIČKIH KOMUNIKACIJSKIH MREŽA I USLUGA

USLUGE PRISTUPA INTERNETU
Obveze operatora
Članak 37.

(1) Operatori javnih komunikacijskih usluga u nepokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži su obvezni u pretplatničkom ugovoru navesti minimalne brzine širokopojasnog pristupa internetu za ugovorenu javnu komunikacijsku uslugu.

(5) Operatori iz stavka 1. ovog članka obvezni su odrediti minimalnu brzinu širokopojasnog pristupa internetu za sve svoje pakete koji sadrže uslugu širokopojasnog pristupa internetu za sve svoje pakete koji sadrže javnu komunikacijsku uslugu širokopojasnog pristupa internetu iznad 10Mbit/s na način da ista predstavlja vrijednost od najmanje 70% od maksimalne (oglašavane) brzine širokopojasnog pristupa internetu ili maksimalnu brzinu prethodno nižeg maloprodajnog paketa, ovisno o tome što je povoljnije za krajnjeg korisnika.
Bedž
Bok davor zagreb,

Aktivna ti je internet brzina do 10 Mbit/s. Ako postoje poteškoće u radu usluge molim te nazovi SZK kako bi mogli odraditi provjere
Davor slična situacija i kod mene 4,22 download uplod 0.62 ...spojeni je smart tv,komp na wifi koji skida preko wifi film, i 4 mobitela spojena na wifi..brzina nije ni blizu 70% a kamoli 10 MegaBita po Sekundi..a tek korisnik 4 dana.konkurencija duplo skuplja al brizina ? stabilna i ne puca veza.. razočaran sa Vip uslogom.. nemaju svi optiku i mogucnosti..

Odgovori