Riješeno

Brzina

  • 27 October 2018
  • 3 odgovora
  • 342 pregleda

  • Tek sam došao
  • 1 odgovor
Pozdrav, vec dugo Imam problema sa sad vec bivsim (?) VIP-om. Brzina interneta stalno Pada do mjera da mi Google jedva otvori, nemam ja vise zivaca za ukljucit/iskljucit, zovi, cekaj. I'ma li itko slicni problem? Router je star oko 4 god ja mislim
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 27 October 2018, 13:55

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +3
Uključi / isključi, zovi, čekaj je kod svih operatera. Ako si preko parice (a to mogu samo pretpostavit jer nisi napisao), onda moje saučešće jer stabilnost ovisi o puno stvari a najprvo o ht parici na koju nažalost a1 nema puno utjecaja.

Šablona, zovi a1, biraj putanju do tehničara i neka ti pogleda brzinu. Teško da ti na forumu može itko pomoći, dati brzi savjet.

Svakako javi rezultat.
jesam, više puta. Odem na speedtest, vidim da je za ništa, isključi/uključi, pa izgubim živce pa zovem i kažem da mi pročitaju brzinu, oni kažu 4, ja kažem nije jer sam radila speedtest, pa se isprave i kao neš naprave. To nešto potraje kratko, uglavnom, na kraju opet imam isti problem par puta mjesečno.

Hvala na odgovoru, sve mi se čini da je raskid ugovora jedina opcija. 😕
Razina korisnika 7
Bedž +3
Kažem ti, problem je ht parica i na kojoj god mreži bila, velika je vjerojatnost da će biti slično. Ok, ako si na ht ili njegovim satelitima, vjerojatno će brže izać na teren a ovako je prepucavanje na relaciji a1 vs. ht. Generalni problem je taj što a1 obećaje brzinu preko parice a parice su još iz kamenog doba i ima puno faktora (lokacija, ht centrala, udaljenost priključka od centrale, ponekad spoj na priključku kuće, meni su muljali iz ht-a da su podzemne vode itd.).

Mjerenje pretpostavljam da si radila preko kabla (ne preko wifi-a). A ako već želiš raskid bez penala, mjeri hakometrom.

Odgovori