Riješeno

BNETRAČUN

  • 11 January 2020
  • 6 odgovora
  • 3559 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora

Zanima me zašto je moj račun za internet 20kn skuplji sada u prvom mjesecu, nego u 12. mjesecu.

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 11 January 2020, 23:09

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3

Naknada od 20 kuna je uvedena od rujna, trebalo ti je na računima poskupiti i prije. Ako se radi o toj naknadi.

Za što je to točno naknada? Hvala.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Pisalo se, dizala prašina, otkazivali se ugovori, slala se obavijest, letak, mailom… nemoguće da je promaklo. ;)

 

Link

Mislim da ne bi tu pitao da znam o čemu je riječ i da su mi poslali ikakav mail ( redovito ih provjeravam), a i u 12. mjesecu račun mi je ispao 156kn i sad odjednom 169.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Usporedi naplaćene stavke na računima od prije i sada pa usporedi po specifikaciji. Teško da će ti netko na forumu reći zbog čega je veća cifra, jedino ako ti se netko od modova ponudi provjeriti. ;)

Razina korisnika 3
Bedž +3

@NATLR Pozdrav, osim naknade koju je nave gogsy1975, račun se može povećati u slučaju prestanka primjene promotivnih popusta s obzirom na istek ugovorne obveze.

No, bez tvojim podataka možemo samo zaključivati. Molim te, javi nam se na besplatan broj 0800 091 091 i provjerit ćemo razlog povećanja mjesečne naknade.

Odgovori