Riješeno

Bnet internet učestali problemi

  • 13 November 2018
  • 2 odgovora
  • 1464 pregleda

pozz,zanima me koji je postupak u vezi otkazivanja ugovorne obveze.
naime prilikom njihove greske Vip (A1) mi je ukinuo internet vezu njihovom greškom.moja adresa drugo ime i prezime.posjedujem čak i radni nalog za hard isključenje.ispričali su se i dali popust od 50-ak kn koji mi naravno nije uračunat nego je svejedno naplaćen.dva dana bio bez usluge zbog njihove greške.da ne spominjem zaštitu osobnih podataka jer sam dobio u ruke komplet sve osobne podatke treće osobe uključujući i OIB.

nakon što se taj problem riješio jučer novi problem.
opet nemam usluge.kažu otklanjaju poteškoće ali opet ništa.
šalju tehničara kojeg se opet ceka dva dana.
ljudi ajde Vi radite bez interneta....

želim otkazat ugovor jer ne mogu stalno bit bez neta.
zovem i govore da moram platit penale.zašto,pa nisam sam sebi isključio net.
nakon razgovora me šalju (lagani odje...) na prodajno mjesto.tu priča završava.

što napraviti.želim se maknut od njih bez plaćanja ikakvih penala jer nije moja greška.....
pomagajte
icon

Najbolji odgovor od Tromy 13 November 2018, 11:15

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 5
Bedž +2
Kreni s osnovna 3 koraka, prvo klasična žalba te zbog njihovog ponašanja zahtjev za raskid bez penala, budu te odj..., onda se isto žališ na Povjerenstvo od VIPA1 i tu te budu odje.. e onda možeš na HAKOM, HAKOM ih obavjesti da si se žalio te se napokon netko u VIPA1 trgne i počnu nuditi sve i svašta samo da povučeš žalbu na HAKOmu. Nisu bezveze proglašeni NovimOblikomŽivota (nisu više telekom i telekomunikacije ih ne zanimaju) s najviše prigovora pred HAKOMom.

Sve se da riješiti samo živce na tregere i laganini, za svaki dan bez usluge piši prigovore na račun.

A to što su ti dali osobne podatke od drugoga a tu ih možeš naguz... kod Agencije za zaštitu osobnih podata za gadne pare, nećeš ih ti dobiti nego će VIPA1 dobiti paprenu kaznu po novom GDPRkakolisevećzove.
hvala na odg.
danas saznao da se opet dogodila ista greška.
izdan nalog za fizičko isključenje iz mreže bez opravdanog razloga.

krenuo u realizaciju raskida ugovora...naoružao se živcima i idemo.

Odgovori