Riješeno

AMIS modem problem

  • 24 January 2018
  • 1 odgovor
  • 514 pregleda

Nekad tokom 12mj je dolazilo do konstantnog pucanja internet veze i jednom priliko se modem nije mogao vise spojiti. Probao sam iskopcati modem iz struje i nije pomoglo. Tek nakon restartanja modem na tvornicke postavke je proradio internet i TV. I nakon toga nastali problemi. Ne mogu se spojit na raznorazne servise, ne mogu se spojiti na Team Speak servere (serveri normalno rade jer se svi drugi mogu spojiti osim mene). Probao sam i sa laptopa da otklonim sumnju da je nesto lokalno do mog kompjutera i isto nije islo. Ne radi mi npr. Whatsapp update preko Wi Fi-ja. Pokusao sam napravit port forwarding na modemu i nije pomoglo. Firewall zastita nema opciju da se ugasi tako da taj dio nisma uspio vidjeti da li firewall blokira. Radi se o ELTEK R3621 W2 koji imam jos od AMISA i zanima me da li mogu traziti zamjenu drugog uredjaja....zahvaljujem. P.S. Radi se o optickom internetu.
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 29 January 2018, 10:33

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 4
Bok @Kolera
Jesi li možda pokušao nazvati direktno našu Tehničku podršku? Oni mogu provjeriti trenutačnu situaciju i dogovoriti zamjenu opreme ako je potrebna.

Odgovori