Riješeno

Zagušenost baznih stanica

  • 14 November 2021
  • 5 odgovora
  • 281 pregled

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

Signal je dobar samo kasno navečer kad je manje korisnika,tehnička podrška nemože pomoć nikako jer znaju da je problem u prezaguštenosti bazne stanice pa mi samo ponude neko riješenje koje znamo svi da mi neće pomoći ,pa mi kažu da im se javim nakon nekog vremena da vide da li je pomoglo,tako me se riješe na pristojan način,pa ja moram opet zvati i gubit vrijeme.Samo hoću internet koji radi,ne očekivam nikakve superbrzine koje se reklamiraju,molim riješenje za tu zagušenost.

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 14 November 2021, 19:12

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 4
Bedž +3

Znači u neko doba noći ili skroz rano ujutro je sve ok, a tijekom dana i rane večeri je loša brzina? I to ti je vjerojatno download još lošiji od uploada? Ako je to dobar opis ni nemaju rješenje za to, osim izgradnje novih baznih stanica (a to nije baš česta pojava).

Točno to,svjestan sam i ja i oni koji je problem i koje je riješenje,ali taj problem je tu već više godina a tarife se prodavaju ko da taj problem ne postoji.

Razina korisnika 6
Bedž +6

A ne može se više ignorirati i manjak ipv4 adresa, A1 je fino prikopčal mnooogo televizora, satova, frižidera,romobila, i tko zna kaj sve ne (😛) ,a sebe nije prešaltal na ipv6 sustav dodjeljivanja ip adresa. Pa smo sada tu gdi jesmo-negdje na začelju u EU po pitanju ipv6.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Franov žao mi je čuti da imaš poteškoća s našom uslugom, a prema ovome što si naveo već si stupio u kontakt s kolegama s tehničke podrške i dobio tražene informacije. Razumijemo da su svim našim korisnicima usluge važne i u cilju nam je pružati što kvalitetniju uslugu, a konstantno radimo na unepređenju naših usluga, i po pitanju infrastrukture i po pitanju ponude. Iz navedenog razloga postoji ograničenje u broju aktivnih Homebox usluga na određenom području. Po dosezanju maksimalnog broja aktivacija, nove aktivacije nisu dopuštene. Svakako nas prati i dalje za sve novosti. Tu smo za sva dodatna pitanja i podršku! :smile:

Razina korisnika 3
Bedž +2

A ne može se više ignorirati i manjak ipv4 adresa, A1 je fino prikopčal mnooogo televizora, satova, frižidera,romobila, i tko zna kaj sve ne (😛) ,a sebe nije prešaltal na ipv6 sustav dodjeljivanja ip adresa. Pa smo sada tu gdi jesmo-negdje na začelju u EU po pitanju ipv6.

Volio bi vidjeti IPv6 :P , ali naravno to necemo dozivjeti jos narednih 10g

Odgovori