Riješeno

Whatsapp, signal, telegram

  • 5 February 2021
  • 5 odgovora
  • 434 pregleda

Poštovani,

 

Odkako sam promjenio naziv i lozinku mreže dešava mi se problem da mi ne dolaze notifikacije da mi je netko poslao poruku ili me zvao preko whatsapp-a, signal-a i telegram-a. Jedino mi dođu kada uđem u aplikaciju. Isto tako kada pokušam nekoga nazvati bilo videopoziv ili obican, preko navedenih aplikacija, kada odredena osoba koju zovem prihvati poziv ili videopoziv, nemoguce je upostaviti vezu. Isto tako pri ulazku u navedene aplikacije potrebno je odredeno vrijeme 3-7 sekudni kako bi se kotacic prestao vrtiti.

 

Bilo kakav savjet je dobrodosao.

 

Danas sam pricao s Vašim operaterom i rekao mi je da ce probati s kanalima malo poraditi i srediti problem.

 

Isto tako kada idem testirati brzinu na speedtest.net by Ookla ili par drugih stranica s istom svrhom stane na finding optimal server i ne mice se. I kada hocu preko torrenta nesto skinut stane na loadanju fileova torrenta i ne mice se odatle.

 

Na ovom linku možete vidjeti o cemu se radi (gornja slika je slika whatsappa a donja slika je slika speedtesta).

https://imgur.com/a/4nJ0Rqv

 

Srdačan pozdrav!

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 5 February 2021, 22:12

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
Bedž +3

@nickno hvala ti na opažanju :smile: Navedene komentare smo uklonili. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ni slučajno ne preuzimajte aplikacije izvan službenih trgovina, ova dva tutleka iznad mene vas žele navući da preuzmete malware

što ako koristite mod, jeste li probali s tim?

Može, poslano

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @Kristiane, možeš li nam poslati podatke vlasnika usluge? Pošalji nam privatnu poruku OVDJE.

Odgovori