Riješeno

Vip HOMEBOX na bonove

  • 15 June 2017
  • 7 odgovora
  • 1280 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 3 odgovora
Bok, ne mogu pronađem na stanicama, trebam broj iz tcoma prebaciti na vip hobebox na bonove, mislim da se tarifa zove homebox call, imam vec jedan taj koji sad koristim, no trebam sad jos jedan prebaciti iz tcoma.
Dali ima to jos u ponudi jer na webu ne pise, nasa sam uvjete koristenja ali nema vidljive ponude.
Ako netko zna moze info,

tnx
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 15 June 2017, 15:34

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 4
Bok @MJR
Više nemamo te tarife u ponudi, odnosno, ne mogu se više aktivirati 😞
Hvala na infu, ako moze da mi jos date info. Pošto već imam taj homebox paket na bonove s nekim brojem. Dali je moguće da ga zamjenim s ovim brojem sto imam u tcoma.
Razina korisnika 3
@MJR uz novi broj (koji bi prenio) išao bi i novi HB uređaj.
Ne shvaćam, pošto nemate u ponudi homebox na bonove, ja sad imam 1 broj na homebox-u bonove, imam drugi broj u tcoma. Dali mogu prebaciti broj iz tcoma na vip pa ga zamjeniti s ovim prvim brojem sto mi je sad aktivan na homeboxu s bonovima.
Razina korisnika 3
Bedž +3
@MJR Možeš podnijeti zahtjev za prijenosom broja na Vipme Homebox uslugu, no to nije moguće izvesti na način da se broj zamijeni s postojećim. Uz prijenos broja trebao bi uzeti i novi Homebox uređaj. Možda bi ti bolje odgovarala ova http://bit.ly/1jArNj1 ponuda? Dobiješ telefon, internet i novi Homebox uređaj za 9 kn.
Ja ne zelim homebox na pretplatu nego na bonove. Imam fiksni broj 015556666 koji je na homeboxu bonovima, imam još jedan broj koji je ,018889999 koji je na tcomu, dali mogu zamjeniti broj homeboxa na bonove, da umjesto 015556666 imam neki drugi broj. ako bi prebacio broj 018889999 na vip fiktivno, onda bi moago napraviti zamjenu broja za njega.
Moze točen odgovor ako netko zna za ovaj slučaj
Kombinacija koju si ti zamislio nije moguća. Zahtjev za prijenos T-com broja na Vipme Homebox je moguć, ali ćeš dobiti novu SIM karticu i uređaj. S brojem koji je sada u T-com mreži. 🙂 Nema zamjene brojeva na način da ti se prilikom prijenosa broja, trenutni HB broj mijenja. Ovaj trenutni broj koji imaš trebaš ugasiti. Ili ga jednostavno nemoj više koristiti.

Odgovori