Riješeno

Uvjeti za raskid ugovora

  • 28 July 2021
  • 4 odgovora
  • 520 pregleda

Dobar dan ekipa, registrirao sam se tu na forum da vidim Vasa iskustva sa ovim muljazama o internet vezi i brzinama. 

 

Situacija je kao i kod 95% ostalih, u samom centru grada Nova Gradiska, gdje je pokrivenost signalom vrhunska, internet veza i brzina su uzasni, jitter signala je ogroman i veza stalno puca.

 

Radi se o unlimited (ili kakovec se zove tarifa sa svime neogranicenim*) mobilnoj tarifi.

Internet par sekundi radi dobro, pa sa punog signala 4G+ dolazi do prebacivanja na Edge ili 3G, pa se vrati nazad... Pa onda u pola normalne 4G+ situacije sve stane na par minuta. Imam puni mrezni signal a internet vezu nemam, pa se sredi…

 

Znaci jos bi se sa nesto sporijim netom pomirio, zato sam pokusao samo sa 3G signalom, no ista pucanja i prekidi u vezi se i tu desavaju…

 

Isprobano u vise flagship uredjaja (s20 ultra, p30 pro, xiaomi 10t...)

 

E, sad mene zanima, posto se ocigledno radi o nesposobnosti operatera da isporuci ugovoreno, ugovor mi traje jos godinu dana, imam li ja ikakvo pravo raskinuti ugovor? I po kojim uvjetima?

 

Hvala, pozz

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Anchi 29 July 2021, 11:52

Pogledaj original

Odgovora 4

Ljudi moji, ovu sliku uspjesno uploadati je bio izazov... Tuzno...

Bedž +3

@Ruki2001 pozdrav, žao mi je zbog poteškoća koje navodiš. 😕 Možeš nam se javiti OVDJE s podacima kako bi napravili provjeru. 

@A1_Anchi 

 

Poslao sam ja vec poruku sluzbi za korisnike. U mailu sam prilozio sliku, napisao sto je problem i napisao svoje podatke, broj telefona, adresu, ime i prezime... Da bi nakon cekanja dobio odgovor da im posaljem svoje podatke (koje sam vec napisao) i sifru korisnika... O.o 

Pa nismo djeca, kakva sifra korisnika? Vec sa brojem mobitela mogu naci sve ili OIB-om... Ocajni pokusaji odugovlacenja i usutkavanja…

 

I onda mi netko kaze, javi se sluzbi za korisnike... 

Tu na forum sam se javio da vidim misljenja i iskustva drugih obicnih smrtnika ;)

 

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Ruki2001 bez uvida u podatke, teško mi je bilo što komentirati pa tako i odgovor koji navodiš da si dobio. Ako se odlučiš, javi nam samo OIB u inbox da provjerimo kako možemo pomoći. 

Odgovori