Riješeno

Ubee TVW625 router- spajanje

  • 27 October 2017
  • 31 odgovor
  • 103107 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora
Ovako dobio sam novi ruter Ubee neznam koji model ni nista jer niste poslali nikakve papire uz njega ni upute cak...zanima me koji je default username i password da bi mogao ristupiti ruteru
icon

Najbolji odgovor od A1_Darko 29 October 2017, 11:06

Pogledaj original

Odgovora 31

Razina korisnika 6
Bedž +4
Možda je greška bila što nitko od nas nije popio CEDEVITU kako je bilo navedeno u uputama na prednjoj strani routera na naljepnici prilikom prvog spajanja 😃
Možda je greška bila što nitko od nas nije popio CEDEVITU kako je bilo navedeno u uputama na prednjoj strani routera na naljepnici prilikom prvog spajanja :D

Po VIPu i kakav je router i ne bi se čudio. 😃
Postovanje

ima nekih tri tjedna, da koristim ovaj ruter UBEE TVW625
I htio sam pomoci korisnicima koji imaju isto ovakav ruter koji ne mogu uci u ruter
ja sam iz drugog pokusaja upao unutra. Nesvjesno .
Isprva sam ubacio password s numerickih brojeva (sa strAne) i naravno da mi nije uspjelo
U drugom pokusaju ubacio passwprd iz niza brojeva koje se nalaze ispod Funkcijcskih tipaka , znate one brojeve ispod F1.F2.... itd
Pa nadalje mi vise nije bilo potrebno tipkati s tih brojeva nego sa strane numericke
Nadam se da vas nisam dosadio s ovim postom. ako vec znate.
Ako je nekome pomoglo drago mi je.
Svako dobro

P,S,
znaci postupak je user
zadnje 8 brojeva S/N kako je na pocetku receno
Napominjem da posjedujem navedeni modem i moja preporuka je da ga stavite u bridge mode i spojite na njega router (u mom slučaju tp-link TL-WR1043N).
Ja sam se preporodio nakon toga i računalo mi jako brzo otvara web stranice i učitava video zapise.
Komp mi nije pronalazio WI FI mrezu/router, a rjesenje je prebaciti se na bridge mode kako su neki vec pisali ranije. Ulaz na Ubee je naveden od moderatora (Username:user, a password: zadnjih 8 brojeva sa routera), a kada ste ušli na ubee napravite slijece:
odaberite Wireless Bridge, Bridge restrict iz Enabled staviti u Disabled, pa stisnuti Apply/Safe.
Nakon toga komp pronalazi wifi mrezu/router bez problema. Nadam se da ce pomoci. Saljem i sliku postupka.

stvar je vrlo jednostavna i totalno retardirana:

 

ZA LOGIRANJE NA ROUTER  KORISTITE USERNAME: user

 

za password koristite zadnjih 8 znamenaka serijskog broja routera KOJE MORATE PISATI ISKLJUČIVO  BROJKAMA IZNAD SLOVA!!! nikako brojkama na NumPad dijelu (desno od slova). Samo tako radi pravilan unos passworda….nevjerovatno ali istinito! : )

Odgovori