Riješeno

Technicolor CGA4236 (koaksijalni) - DynDNS problem

  • 2 January 2023
  • 1 odgovor
  • 654 pregleda

Ruter instaliran početkom 12.2022. Do sada nikakvih problema u pristupu Internetu.

Međutim, DDNS postavka iz nekog razloga ne ažurira ili ažurira u predugom intervalu promjenu IP adrese. Ovo ne mogu pratiti jer od 20tak hostova koje koristim na dyn.com accountu, ima previše logova i starije od par sati jednostavno ne vidim.

Uglavnom, kada mi treba spajanje izvana, nikad ne odgovara IP adresa postavljena na dyn.com za taj host i  moja trenutna vanjska IP adresa. Onda odem na ruteru u postavke DDNS, disablam, enablam, pričekam par minuta i onda se hostname ažurira, to vidim na account.dyn.com.

Pitanje za A1: može li se ažurirati firmware na ovom ruteru, da se riješi ovaj problem. Prije sam imao Speedport ruter koji je ovo odrađivao bez greške.

Hvala

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Denis 6 January 2023, 15:55

Pogledaj original

Odgovora 1

Bok,

 

imamo otvorenu temu (Novi router Technicolor CGA4236 (koaksijalni) - par pitanja) za ovaj model modema, tamo ima dosta informacija koje bi ti mogle pomoći. I što se tiče FW, već je javljeno kolegama ali nažalost nemamo još informaciju kada će biti puštena nova verzija.

Denis

Odgovori