Riješeno

Strong universal repeater 300

  • 7 December 2018
  • 5 odgovora
  • 5496 pregleda

Hvatam wi-fi od susjeda prekoputa koji ima kafić (dao nam je svoju lozinku) na dva smart tv-a i laptopu ali je ponekad dosta slab. kupila sam pojačivač wi-fi signala Strong universal repeater 300 koji ima vrlo jednostavne upute. Uključim ga u utičnicu i svi ga uređaji očitaju, zatim trebam u pretraživač upisati njegovu IP adresu 192.168.10.1 ali meni samo piše da se stranica ne može učitati. Znači ne mogu otvoriti njegov wizard. Što da radim? Hvala unaprijed
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 10 December 2018, 21:08

Pogledaj original

Odgovora 5

Pozdrav 

Ja koristim također strong universal repeater 300 i odličan je. Jedan dan sam nešto radio na kompjuteru i samo mi je nestao njegov internet. Otišao sam ga pogledati i on je blinkao ( točnije wifi led svijetla se upale pa izgase i tako stalno ). Što da radim. Može pomoć. 

Razina korisnika 7
Bedž +3
Spoji repeater na svoj laptop lan kablom. Kad spojiš lan kablom preko browsera ukucaj tu adresu 192.168.10.1, username: admin, password: admin. Kad se ulogiraš u njegovo sučelje nađeš router od susjeda i upišeš lozinku. Vjerojatno će ti preko lan kabla uspjeti to napraviti. Ako ne, napravi reset repeatera pa ponovo na laptop lan kablom.

P.S. ja svoja 2 repeatera isto nisam uspio prvotno konfigurirati preko wifi-a nego preko lan kabla.

Strong universal repeater 300
Bok,
jesi spojila laptop i pojačivač lan kablom?
Nisam probala spojiti kablom već ga laptop učita preko wi-fi

Pozdrav 

Ja koristim također strong universal repeater 300 i odličan je. Jedan dan sam nešto radio na kompjuteru i samo mi je nestao njegov internet. Otišao sam ga pogledati i on je blinkao ( točnije wifi led svijetla se upale pa izgase i tako stalno ). Što da radim. Može pomoć. 

Isti slučaj i kod mene, pokušao sam resetirati ga ali on i dalje samo blinka i nakon nekog vremena sama gori srednja lampica, nema ni wi fi signal da ga nađem. Znači li to da je gotov ili što.. 

Odgovori