PITANJE

Strong universal repeater 300

• 7 December 2018
  • 4 odgovora
  • 4531 pregled

Hvatam wi-fi od susjeda prekoputa koji ima kafić (dao nam je svoju lozinku) na dva smart tv-a i laptopu ali je ponekad dosta slab. kupila sam pojačivač wi-fi signala Strong universal repeater 300 koji ima vrlo jednostavne upute. Uključim ga u utičnicu i svi ga uređaji očitaju, zatim trebam u pretraživač upisati njegovu IP adresu 192.168.10.1 ali meni samo piše da se stranica ne može učitati. Znači ne mogu otvoriti njegov wizard. Što da radim? Hvala unaprijed

Odgovora 4

Bok,
jesi spojila laptop i pojačivač lan kablom?
Nisam probala spojiti kablom već ga laptop učita preko wi-fi
Razina korisnika 7
Bedž +3
Spoji repeater na svoj laptop lan kablom. Kad spojiš lan kablom preko browsera ukucaj tu adresu 192.168.10.1, username: admin, password: admin. Kad se ulogiraš u njegovo sučelje nađeš router od susjeda i upišeš lozinku. Vjerojatno će ti preko lan kabla uspjeti to napraviti. Ako ne, napravi reset repeatera pa ponovo na laptop lan kablom.

P.S. ja svoja 2 repeatera isto nisam uspio prvotno konfigurirati preko wifi-a nego preko lan kabla.

Strong universal repeater 300

Pozdrav 

Ja koristim također strong universal repeater 300 i odličan je. Jedan dan sam nešto radio na kompjuteru i samo mi je nestao njegov internet. Otišao sam ga pogledati i on je blinkao ( točnije wifi led svijetla se upale pa izgase i tako stalno ). Što da radim. Može pomoć. 

Odgovori