Riješeno

Speed

  • 7 December 2017
  • 5 odgovora
  • 2100 pregleda

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 24 odgovora
Pogledajte molim vas dva privitka koja ću prikvačiti, i recite mi, ne kao VIP help agent, nego kao ljudsko biće, kao ja, što vi mislite o ovoj brzini i što mislite VI da li je to prihvatljivo? jednostavno pitanje, možete odgovoriti sa "Da" ili "Ne".
Moram ponavljat teme, jer na onoj tjedan dana nema odgovora.
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 8 December 2017, 21:46

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 2
Ako ti to nešto znači evo ja te razumijem, pogotovo razumijem ogorčenost (nisam Vip agent). Međutim, i sam znas čitajući i proučavajući sve odredbe općih uvjeta poslovanja (valjda si čitao prije sklapanja ugovora) da će se to dogoditi kad potrošiš promet od 100GB. Vip nije univerzalni operater na području RH i on nema obvezu uspostavljanja minimalne razine brzine od 1 Mbit/sec nego je to samo HT, tako da ti oni mogu spustiti brzinu ispod minimalno propisane. Sad, druga stvar je jel normalno/ljudski ili kako god hoćeš da ti je brzina takva kakva je. Po meni nije.
Razina korisnika 1
@tibertov
Pa ispada da mi mogu dat 0.00001 jer piše "DO 1MBps", tehnicki nemam interneta.. kuzis?
Slazem se sa svime sta si napisao al eto, sam kazes, ovo nikako nije uredu.
Razina korisnika 4
@xPurple radi se o Homeboxu? Znaš da za dodanih 30 kn možeš uzeti još 100 GB prometa po punoj brzini, ali i da ti je promet po punoj brzini omogućen u periodu od ponoći do 8 ujutro?
Razina korisnika 1
@Vip_Iva
Da homebox.
Naravno da znam, ali bavim se montazom svatova, ponekad mi je Hitan upload tih svatova koji imaju po 10 i više gigabajta.
Nebi vam ni "A" rekao, samo da je 500kbps download.. ali nije.. kad mi isteknu gigabajti, meni je download 10kbps.
Razina korisnika 1
@Vip_Iva
Također, ono što pišete da imamo najbolju brzinu moguću, kada spustite na "do 1mbps", to uopće nije točno, svakom speedtest mjeri 0.9MBPS, što je oke, ali ta brzina nikad nije ta, već je 10 puta manja, kao kad mi mjeri 30MBPS download, tad je download 1,5mbps, 3MAX.

Svima, taj download nikad nije prešao 100kbps kada potrose gigabajte, evo kunem se.

Odgovori