Riješeno

Slaba brzina interneta na optici

  • 14 April 2021
  • 11 odgovora
  • 509 pregleda

Poštovani,

imama optiku brzine 500/120 koja jako varira posebice na laptopu. Laptop je novi i do prije nekoliko tjedana ostvarivao je maksimalnu brzinu od 500/120 spojen bilo preko kabela bilo bežično.  Neki dan sam izmjerio brzinu preko kabela 7/1 (?!?), a bežično ispod 100. Kad se spajam preko mobitela brzine su nešto bolje, ali i u ovom slučaju dosta variraju.

Kontaktirao sam tehničku podršku i oni su promijenili frekvencije na ruteru, ali problem slabe brzine interneta je ostao.

 

Molim za pomoć.

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Filip 17 April 2021, 20:57

Pogledaj original

Odgovora 11

Koliko je laptop udaljen od routera kada mjeriš?

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Koliko je laptop udaljen od routera kada mjeriš?

 

Kakve veze ima udaljenost ako je laptop spojen kablom? 

2-3 metra

Razina korisnika 3
Bedž +3

@tomislav.begic2 možeš li nam poslati podatke o vlasniku usluge koju koristiš OVDJE za dodatnu provjeru? 

Kod mene ista stvar, prošli tjedan mijenjali router i opet po starom, danas opet dolazi tehničar.

Sad me zvali iz A1 i kažu da je sve u redu s linijom. Ruter ne spominju.A nije. kako im dokazati.

Bedž +3

@tomislav.begic2 javi nam se slobodno kako bi napravili provjeru. :slight_smile:

@tomislav.begic2 javi nam se slobodno kako bi napravili provjeru. :slight_smile:

??   Koliko puta da Vam se javim?

Bedž +3

@tomislav.begic2 , ako i dalje imaš poteškoće slobodno nam se javi kako bi proslijedili prijavu kolegama.  

@tomislav.begic2 , ako i dalje imaš poteškoće slobodno nam se javi kako bi proslijedili prijavu kolegama.  

Imam, jer problem s brzinama interneta nije riješen, ali je u rješavanju (bar se nadam) moram još testirati brzinu pa javim vašima ...

Razina korisnika 2
Bedž +3

@tomislav.begic2 u redu, primljeno na znanje. Ako ti još kako ovim putem možemo pomoći, javi nam :slight_smile:

Odgovori