Slab signal po kuci

  • 23 January 2022
  • 3 odgovora
  • 539 pregleda

Pozdrav!

Imam problem sa slabim signalom i brzinom po kuci, naime kuca mi se sastoji od prizemlja i dva kata, ruter mi se nalazi u potkrovlju pored TV-a i ne mogu ga nigdje drugdje prebaciti, ali moj mini "gaming raj" se nalazi u prizemlju, racunalo, konzola i tv su spojeni bezicno na internet i tu nastaje problem kao sto mozete pretpostaviti. Mene zanima sto mi preporucujete da poboljsam signal u prizemlju ili kako mi je najbolje provuci dolje kabal od interneta te u koji uredaj ga spojiti da ima vise portova/ulaza za kablove kako bi spojio sve navedene uredaje zicno?  U nekim trenutcima online nije moguce igrati od lagga, a download mi je veconom oko 20mb/s.

Trenutna brzina interneta je 200mb/s, tako da ako netko preporucuje kakve uredaje neka racuna na propusnost od 1gbit jer planiram povecati paket kada rijesim ovu dilemu. 

Hvala!


Odgovora 3

Razina korisnika 3
Bedž +2

Probaj sa LINK, nikada nisam to koristio ali znam dosta ljudi koji koriste i zapravo je stvarno odličan proizvod. Ne znam da li imaju EU outlet dizajn ili samo za US od netgear-a.

Mislim da je to jedan od lakših načina za provući ethernet kabel ako ti se ne da kroz kuću vuči.

Probaj sa LINK, nikada nisam to koristio ali znam dosta ljudi koji koriste i zapravo je stvarno odličan proizvod. Ne znam da li imaju EU outlet dizajn ili samo za US od netgear-a.

Mislim da je to jedan od lakših načina za provući ethernet kabel ako ti se ne da kroz kuću vuči.

Jedini problem kod powerlinea je sto uticnica gdje je ruter i gdje se nalazi drugi powerline moraju biti na istoj zici tj fazi, ali ja nisam siguran dali jesu, u kuci je jedno brojilo ali svaki kat ima svoje osigurace na svakom katu

Razina korisnika 3
Bedž +2

Da, vjerovatno ne bi radilo ako su spojeni na različite električne krugove. Možda netko iskusniji ima neko riješenje, ja vučem 40 metara ethernet kabla od modema do moje sobe, ali je sve na istom katu.

Odgovori