Pucanje veze

  • 8 April 2021
  • 6 odgovora
  • 556 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 13 odgovora

Pozz  vec 3 tjenda imam isti problem  znaci internet veza pukne odjednom samo i to dnevno jedno 5 6 ako ne i vise  sve radi normalno  i samo pise odjednom da nema Wi Fi problem sa wi fi  ali ruter se ne resetira niti ista nego samo prestane blicati lampica za 4g internet i tako jedno  30 40 sekundi stoji bez interneta  i onda opet dode i to mi se desava  5 6 puta dnevno nekad cak i vise zvao korisnicu sluzbu  uvijek isti odgovori nista nije pomoglo,  jucer sam dobio novi ruter   spojio ga sve super jucer radilo danas opet isti problem  dnevno par puta puca  veza odjednom  samo ali to se ne kuzi dok se koristi normalno drustvene mreze ili nesto nego kada  gledam stream utakmice  ili cim upalim igricu igram 2 minute odma krene pisati wi fi  connection lost  i da refresham igricu, ja vise stvarno ne znam u cemu je problem a kazem novi uredaj dobio jucer
ako netko ima isti problem molim vas da mi kazete evo u cemu je problem posto od korisnicke podrske nikakvu konkretnu pomoc ne dobijam 


Odgovora 6

Razina korisnika 1
Bedž +1

@DarioG kako bismo mogli provjeriti tvoju uslugu, molim te da  nam OVDJE pošalješ poruku sa svojim podacima.

Ista stvar i meni.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Zefo možeš nam se i ti OVDJE javiti s podacima za provjeru. 

@Zefo možeš nam se i ti OVDJE javiti s podacima za provjeru. 

Hvala danas dolazi tehničar, pa ako ne riješi šaljem, hvala!

 

Bedž +3

Može @Zefo, slobodno nam se javi. :grin:

ista stvar i meni...mjesecima

Odgovori