Riješeno

Provjera dostupnosti optike i kabela

  • 12 April 2021
  • 275 odgovora
  • 12718 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 275

Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok zg0005pi,

molim te, navedeni upit nam pošalji putem maila na sluzba.za.korisnike@a1.hr. Navedi svoje ime, prezime i kontakt broj. Napravit ćemo provjeru plana s nadležnim odjelom i povratno te kontaktirati.
Bok A1_Darka,

Hvala ti na informaciji.
Poslao sam upit na navedeni mail pa se nadam da ću uskoro dobiti odgovor na svoje pitanje.

Lp
Ivan
Razina korisnika 3
Bedž +3
Odlično! Primit ćeš odgovor čim dobijemo povratnu informaciju nadležnog odjela. 🙂
Pozdrav, zanima me dostupnost optike u ulici Cara Hadrijana, došao sam do informacije da je optika instalirana u ulici ali nije i u samoj zgradi pa me zanima koliko je ta informacija točna. Hvala!
Razina korisnika 2
Bedž +3
@Niko Jukic , molim te da mi u inbox dostaviš punu adresu, informaciju o usluzi koja te zanima i kontakt broj. Zamolit ću kolege da naprave provjeru i povratno te kontaktiraju.

Dali imate planove ikada dovest bolji internet u brezovicu tocnije goli breg Trenutno imamo 800kb internet i jako je spor.

Razina korisnika 1
Bedž +3

@Rojta  Za ovu godinu nemamo planove postavljanja optike za Brezovicu, ali možemo provjeriti za malo dalju budućnost :) Možeš nam poslati točnu adresu za koju te interesira optika u inbox [url=https://forum.a1.hr/inbox/conversation?with=537]OVDJE[/url] pa ćemo provjeriti.

 

Pozdrav!

Vezano uz …

https://ssc.a1.hr/documents/10307706/46339285/Objava+namjere+postavljanja+SDM+-+Zagreb+Kraljeve%C4%8Dki+Novaki+1.pdf/77694746-c327-2670-dd6b-053f0d399b0a

… da li ima planova širenja optike u Kr.Novacima ?

Dobar dan, u ulici do moje je provedena optika a koliko vidim na hakomu investitor je A1. Radi se o DČ84. Zanima me postoji li (i kad) plan da se to prosiri jer sam definitivno zainteresiran za uzeti najveci paket prakticki odmah cim bude dostupno.

LP,

Hrvoje

Bedž +3

@Cyro123 drago mi je da te zanima naša usluga, možete nam poslati privatnu poruku [url=https://forum.a1.hr/inbox/conversation?with=537]OVDJE[/url] sa adresom na kojoj bi se nalazila usluga kako bi provjerili. 

Poštovani 

Imam pitanje u vezi optičke mreže u ulici Lelijska 10040, Zagreb

Radi se o čestici DČ8 gdje je 15.12.2019. naveden kao krajnji rok završetka izgradnje mreže. Međutim, iako je u planu crveno ofarban i moj kućni broj, Lelijska 27a  nije se moguće povezati jer je zadnji broj na koji se može priključiti 23 u istoj ulici, 3 kuće dalje. Radovi su stali na tom broju. 

Konkretno pitanje je da li ćete se vi držati mape koja je nacrtana, DČ8, ili vi niste dužni sprovesti planirano širenje? 

Evo da oživim temu

U odgovoru ste naveli da optika u Lelijskoj ide od 1- 29. Moram vam reći da je izvođač napravio do broja 23 a dalje nema mada je rok istekao još 15.12.2019.

Ja sam na broju 27a i nemam mogućnost uvođenja optičke mreže pa me zanima što mogu napraviti?

 

Pozdrav, imate li ikako u planu pokrit označeni dio Dubrave optikom (Vardarska ulica i okolne ulice) u skorije vrijeme. Stup s opitokom je doslovno 50m zračne linije od moje kuće.  Trenutno imamo vaš internet koji je kriminalno loš a plaćamo 320 kn pretplatu. Di su više te investicije zbog kojih ste digli cijenu fiksnih linija?

 

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav Jaksha, proslijedila sam na provjeru, javimo ti se povratno s informacijom. 

za možda 3 godine, prije ne

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav  @GoranM , molim te da nam pošalješ svoj kontakt broj [url=https://forum.a1.hr/inbox/conversation?with=537]OVDJE[/url] kako bi detaljnije provjerili s kolegama i povratno te kontaktirali u slučaju dostupnosti optike.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@GoranM  Pozdrav, poslala upit na provjeru nadležnom odjelu. Javit ću ti se čim primim povratnu informaciju.

Eto, pitanje je u naslovu.

Optika u Av.Dubrava 254, 10040 postoji li i kada bi mogla biti?

Bedž +3

@drazenn99 proslijedila sam kolegama upit, javimo ti se kada dobijemo informaciju. 

Bude ta provjera?

3-5 godina

Zar ozbiljno? ostavite rupu ovdje? Pa tko normalan bi ostavio taj dio nepokriven, a sve okolo pokriveno….Koliko dugo će se čekat da imamo bolji net nego 1998 i to za 320kn? ovo je strašno što vi radite.

3-5 godina 

Pozdrav @Jaksha ,

isprike što si malo duže čekao na povratnu informaciju. Kolege su nam javili da je to područje u projektu za spajanje te će biti ove godine, ali u ovom trenutku nemamo točnu informaciju kada.

Eto, pitanje je u naslovu.

Optika u Av.Dubrava 254, 10040 postoji li i kada bi mogla biti?

 

Pozdrav @drazenn99,

na navedenoj adresi dostupna je kabelska usluga, a optika se za sada neće paralelno raditi.

Odgovori