Promjene u Homebox tarifi

  • 27 May 2022
  • 6 odgovora
  • 281 pregled

Razina korisnika 4
Bedž +1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 376 odgovora

Korisnik sam Homebox-a (Flatbox tarifa), istekla mi je ugovorna obveza i neki dan dobih od A1 SMS u kojem me obavještavaju da mi od 01.07.’22.g.  podižu promet po najvećim brzinama za 100GB, ali će cijena mjesečne naknade porasti za 20Kn.

E, sad, je li to dirigirani SMS, pa ga šalju svima, i onima na SuperHomebox tarifi i onima koji su još na Flatboxu ili se to odnosi na sve ili će nešto ukidati itd.?


Odgovora 6

Razina korisnika 6
Bedž +6

Poskupljuju svi Homebox paketi od 01.07., do 30.06.imaš pravo na raskid ugovora bez penala ako se ne slažeš s tim.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Nema nikakvih penala, jer, kako napisah, ugovorna obveza mi je istekla.

Mene interesira hoće li meni sada računati 1,1TB po maksimalnoj brzini?

Razina korisnika 4

Nema nikakvih penala, jer, kako napisah, ugovorna obveza mi je istekla.

Mene interesira hoće li meni sada računati 1,1TB po maksimalnoj brzini?

Da,imat ćeš ukupno 1,1 TB za potrošnju.

Bilo bi još dobro da omoguće pristup 5g mreži sa homebox tarifom l Mirna Bosna,al oni ni sami ne znaju šta će napravit, bitno da će poskupit tarifu..

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Ord , to sam napisala za one kojima nije istekla ugovorna obveza 😋

@D30102 , ne poskupljuje samo homebox, već općenito mobilne usluge,tj.dodatne minute, sms i MB. Ali vjerojatno si u pravu, jer ako homeboxu omoguće 5g, onda Homebox 5g tarifa više nema smisla, postojal bi samo homebox.

Razina korisnika 1

Pozdrav imam pitanje. Dakle korisnik sam homeboxa s kojim sam zadovoljan al kako se bavim apartmanima i doseg u prizemlju je slab zanima me dal mogu uzeg joa jedan homebox na isto ime?/broj?

Uzeo bih ga samo na ovaj ljetni period turizma od 1.6 - 15.10

Odgovori