Riješeno

PREVARA - neprihvatljivo spor internet

  • 29 December 2021
  • 22 odgovora
  • 854 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 9 odgovora

ako stvarno mislite da je ok ograničavati plaćenih 200 Mb/s na 20 Mb/s, ja mislim da se isplati pozabaviti organiziranjem vaših korisnika u kolektivnu tužbu...`

icon

Najbolji odgovor od ydrea 3 January 2022, 11:06

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 22

oprosti molim te!

ne samo da si bila u pravu, nego sam i ja pogrešno adresirao - mislio sam da to ide Coletu  :D

Razina korisnika 6
Bedž +6

A meni isprika? Ipak sam bila u pravu, a ti me nazove A1 botom 😛

Slažem se, i ne znam u čemu je točno bio problem. Niti me zanima ;)

Nije to vodovodna instalacija da ti je stavio reduktor sa 200 na 20 brzinu...

ni taknuo ga nisam! 

instalater je stavio pogrešni...

Kome? I za što točno? Čini mi  se da je odgovoran A1 instalater...

Ti si kriv jer si skršio konektor.

 

 

A1 za lopovi prevara

Kome? I za što točno? Čini mi  se da je odgovoran A1 instalater...

ako stvarno mislite da je ok ograničavati plaćenih 200 Mb/s na 20 Mb/s, ja mislim da se isplati pozabaviti organiziranjem vaših korisnika u kolektivnu tužbu...`

Ispričaj se

jep, dobar tehničar Marko je zamijenio jack na kabelu i riješio problem :)

Razina korisnika 4
Bedž +3

@ydrea Sigurna sam da će tehničar odraditi posao, malo strpljenja, brzo će taj 03.01.2022. :wink:

Razina korisnika 6
Bedž +6

Kak bot, kaj ne vidiš da sam zvijezda foruma 😛.

Je, je. I ja sam u stabilnoj starogradnji. Mislim-neboder super zgleda nakon obnavljanja fasade. Ali me svakodnevno dekoncentriraju neki čudni zvukovi. Ko da je zgrada iznutra dost, hm, kak da kažem- ima lufta u zidovima. Pa se fino čuju nogice štakora kak trčkaraju po tajnim prolazima između zidova 😛😋😉

Prije par dana vrlo bliski susjed buši li ga buši-mislila kak će mi uletit u kupaonu i sobu. I od tada meni svako toliko nestane bnet tv. 

stabilna starogradnja :)

a ti si A1 bot? :D

Razina korisnika 6
Bedž +6

@ydrea , a gdje dolazi tehničar? Hoću reći- stanje tvoje nekretnine je:

1.novogradnja

2.starogradnja, po mogućnosti s infrastrukturom nastalom za života Nikole Tesle 😉

3.nešto između,tj.starogradnja+sam svoj majstor ili fušmajstor infrastruktura (velik udio današnjih starih zgrada u cijeloj Hrvatskoj,pogotovo hiže na Jadranu 🤣)

bio je tehničar, dolazi ponovo 3.1… :(

Razina korisnika 3
Bedž +2

instaliran u ponedjeljak, nije potrošen ni 1 Gb...

 

Znači koristiš “Super Internet” tarifu?

Može također biti greška prilikom instalacije, svakako se javi kolegama iz A1 da to provjere, tehničar izađe i to riješi.

instaliran u ponedjeljak, nije potrošen ni 1 Gb...

Razina korisnika 2
Bedž +3

@ydrea pozdrav, žao mi je ako trenutno surfaš po smanjenoj brzini i radi iskazanog nezadovoljstva. Možeš li mi samo javiti podatke od vlasnika usluge OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 

Razina korisnika 3
Bedž +2

Potrošnja također utjeće na brzinu, po tvojim informacijama bi rekao da si na smanjenoj brzini tj 10% od tvoje plaćene brzine. Smanjenje za tvoju tarifu nastupa nakon potrošnje 2TB u tekućem mjesecu. 

Razina korisnika 3
Bedž +2

Mislim da nisi baš shvatio moje pitanje. 

ne mjerim potrošnju, nego brzinu...

Razina korisnika 3
Bedž +2

Koliko si interneta potrošio ovaj mjesec