Riješeno

PREVARA - neprihvatljivo spor internet

  • 29 December 2021
  • 22 odgovora
  • 853 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 9 odgovora

ako stvarno mislite da je ok ograničavati plaćenih 200 Mb/s na 20 Mb/s, ja mislim da se isplati pozabaviti organiziranjem vaših korisnika u kolektivnu tužbu...`

icon

Najbolji odgovor od ydrea 3 January 2022, 11:06

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 22

Razina korisnika 3
Bedž +2

Koliko si interneta potrošio ovaj mjesec

ne mjerim potrošnju, nego brzinu...

Razina korisnika 3
Bedž +2

Mislim da nisi baš shvatio moje pitanje. 

Razina korisnika 3
Bedž +2

Potrošnja također utjeće na brzinu, po tvojim informacijama bi rekao da si na smanjenoj brzini tj 10% od tvoje plaćene brzine. Smanjenje za tvoju tarifu nastupa nakon potrošnje 2TB u tekućem mjesecu. 

Razina korisnika 2
Bedž +3

@ydrea pozdrav, žao mi je ako trenutno surfaš po smanjenoj brzini i radi iskazanog nezadovoljstva. Možeš li mi samo javiti podatke od vlasnika usluge OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 

instaliran u ponedjeljak, nije potrošen ni 1 Gb...

Razina korisnika 3
Bedž +2

instaliran u ponedjeljak, nije potrošen ni 1 Gb...

 

Znači koristiš “Super Internet” tarifu?

Može također biti greška prilikom instalacije, svakako se javi kolegama iz A1 da to provjere, tehničar izađe i to riješi.

bio je tehničar, dolazi ponovo 3.1… :(

Razina korisnika 6
Bedž +6

@ydrea , a gdje dolazi tehničar? Hoću reći- stanje tvoje nekretnine je:

1.novogradnja

2.starogradnja, po mogućnosti s infrastrukturom nastalom za života Nikole Tesle 😉

3.nešto između,tj.starogradnja+sam svoj majstor ili fušmajstor infrastruktura (velik udio današnjih starih zgrada u cijeloj Hrvatskoj,pogotovo hiže na Jadranu 🤣)

stabilna starogradnja :)

a ti si A1 bot? :D

Razina korisnika 6
Bedž +6

Kak bot, kaj ne vidiš da sam zvijezda foruma 😛.

Je, je. I ja sam u stabilnoj starogradnji. Mislim-neboder super zgleda nakon obnavljanja fasade. Ali me svakodnevno dekoncentriraju neki čudni zvukovi. Ko da je zgrada iznutra dost, hm, kak da kažem- ima lufta u zidovima. Pa se fino čuju nogice štakora kak trčkaraju po tajnim prolazima između zidova 😛😋😉

Prije par dana vrlo bliski susjed buši li ga buši-mislila kak će mi uletit u kupaonu i sobu. I od tada meni svako toliko nestane bnet tv. 

Razina korisnika 4
Bedž +3

@ydrea Sigurna sam da će tehničar odraditi posao, malo strpljenja, brzo će taj 03.01.2022. :wink:

jep, dobar tehničar Marko je zamijenio jack na kabelu i riješio problem :)

ako stvarno mislite da je ok ograničavati plaćenih 200 Mb/s na 20 Mb/s, ja mislim da se isplati pozabaviti organiziranjem vaših korisnika u kolektivnu tužbu...`

Ispričaj se

Kome? I za što točno? Čini mi  se da je odgovoran A1 instalater...

A1 za lopovi prevara

Kome? I za što točno? Čini mi  se da je odgovoran A1 instalater...

Ti si kriv jer si skršio konektor.

 

 

ni taknuo ga nisam! 

instalater je stavio pogrešni...

Nije to vodovodna instalacija da ti je stavio reduktor sa 200 na 20 brzinu...

Slažem se, i ne znam u čemu je točno bio problem. Niti me zanima ;)

Razina korisnika 6
Bedž +6

A meni isprika? Ipak sam bila u pravu, a ti me nazove A1 botom 😛

oprosti molim te!

ne samo da si bila u pravu, nego sam i ja pogrešno adresirao - mislio sam da to ide Coletu  :D