Riješeno

PREVARA A1 SIM for unlimited surfing NASTAVAK

  • 25 June 2021
  • 7 odgovora
  • 497 pregleda

Razina korisnika 1

VAŠA REKLAMA SA STRANICE

PONOVNO:

Gdje se ovdje spominje ograničenje od 20 GB

Također u dijelu gdje stavlaje objašnjenja. All you need to know:

nigdje se ne spominju uvjeti korištenja, ograničenje 20GB

 

SRAMOTA

icon

Najbolji odgovor od nickno 25 June 2021, 14:24

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 7

Razina korisnika 6
Bedž +6

Evo ovdje piše, u Uvjetima korištenja

https://www.a1.hr/uvjeti-koristenja/mobilne-usluge/a1-na-bonove

 

 

 

Razina korisnika 2
Bedž +2

@gmiocino,

Uvjeti korištenja nikad ne pišu na SIM kartici...😅

Razina korisnika 6
Bedž +6

I ne možeš reći da se uvjeti korištenja ne spominju na stranici koju si naveo, jesi li skrolao sve do dna stranice? Jer tamo ćeš naći link na uvjete korištenja

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ma pusti ga nicno vidiš da trola ta tarifa je takva bila i bit će. I prije dvije godine je već sve opisano. Čovjeku je teško prosurfati prije nego nešto kupi....   

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

@daworin , vidim da trola, očito nikad u nijednim uvjetima korištenja nikad ni ne pročita stavak 1., a koji kaže da se korisnik slaže s tim uvjetima ako pristane na korištenje usluge.

Jbga, ako se ne slažeš s uvjetima korištenja, valjda onda ni nećeš ugovoriti uslugu s čijim se uvjetima korištenja ne slažeš, tvoj slobodni izbor.

Shvaćam ja i njega, ta tko ne bi želio neograničeno superbrzo surfati za 75 kuna tjedno? Alii, već samo zato što ponuda izgleda super dobro, prvo treba pogledati i uvjete korištenja, a ne zaletjeti se ko medo na med 🤣.

Postoji više opcija superbrzog NEOGRANIČENOG interneta (znači bez smanjivanja brzine):

1. Noćna opcija, mjesečno 50 kuna, neograničen internet pri nesmanjenoj brzini od 24.00h do 08.00h.

2. Fleterica- za 249 kuna 1TB prometa, po punoj brzini.

3.pa i ova Tourist sim kartica je dobra kad ti ne treba stalno internet, a 20 giga je i više nego dovoljno za mobitel na tjednoj bazi.

 

Mislim- valjda ću istražiti sve opcije prije nego se odlučim kaj mi je najpovoljnije, ponuda je bogata kod svih operatera. 

Razina korisnika 1

TROL NE TROL,

ljudi zar je vama normalno da nas bas na svemu mojaju varati!

u reklami stoji: one week unlimited surfing TO JE NA HRVATSKOM NEOGRANIČENO

u reklami stoji 4G brzina, a ne kikiriki brzina

INACE NISAM KORISTIO A1 A UBUDUCE SIGURNO NECU (drugih nije bilo za kupiti)

GOTOVO

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa i je neograničeno, s tim da samo 20 giga imaš po 4G brzini, a ostalo puzajući 🤣. Zato i za svaku tarifu na dnu stranica postoji link za detalje uvjeta korištenja. I samo se vrtimo u krug. Tarifa je takva kakva je, ti ne moraš pristati na uvjete, a poprilično je glupo pravdati se neinformiranošću i neznanjem, kad su uvjeti dostupni na jedan klik, nigdje nisu skriveni.

I još za tvoju informaciju ako nisi znao do sada, tarife na bonove imaju mnogo manju 4G brzinu od tarifa na pretplatu. I kaj sad, jel je i to varanje ili smo mi bonaši svjesno pristali na brzine do 75Mbit/s?