Riješeno

PREVARA A1 SIM for unlimited surfing

  • 23 June 2021
  • 7 odgovora
  • 1324 pregleda

Razina korisnika 1

Poštovani

GDJE NA OVOJ KARTTICI JE OZNAKA DA JE OVAJ UNLIMIOTED SURFING SAMO 20 GB, A OSTALO NEUPOTREBLJIVA BRZINA!!!!!

PREVARA NA NAJJAČE!

UPOZORENJE SVIMA: NE UZIMATI!

NIKAD VIŠE!

 

icon

Najbolji odgovor od Kavopija 23 June 2021, 13:09

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 7

Razina korisnika 6
Bedž +6

Piše weekly, to valjda vidiš? Znači to je tjedna limitirana opcija koja se valjda svaki tjedan treba aktivirati (platiti) da bi se dobilo 20 giga?

 A 20 giga tjedno- pa može se smatrati da je to i više nego dovoljno za mobitel na tjednoj bazi? Evo ja ne znam ikoga tko je i mjesečno prešal 30 giga na mobitelu (osim ako im mobiteli ne služe kao hot-spot za torentiranje ili skidanje svačega) 🤔 

I znaš onu- ako nešto izgleda previše dobro, nešto ne valja, ima neka caka, pa valjda ću se raspitati prije nego uzmem nešto kaj izgleda previše dobro da bi bilo stvarno. Ili si ti stvarno mislio da ćeš takoreći zabadava dobiti nešto kaj se u drugim tarifama daleko više naplaćuje, kao i to da su svi glupi jer nisu do sada "otkrili" ovaj jeftin flat?

i to je turistička sim kartica, turisti valjda ne landraju Hrvatskom noseći sa sobom kompjutere i laptope, već mobitele?

 

EDIT: ako ti baš treba unlimited surfing bolja ti je onda opcija uzeti Fletericu i imati 1TB na raspolaganju, a ne zezati se sa aktiviranjem opcije svaki tjedan. Novčano ti dođe na isto 😉.

Ili imaš i druge operatere sa flat opcijama.

 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Uvjeti korištenja Tjedne opcije za A1 korisnike na bonove Tourist tarife A1 Hrvatska d.o.o.

5. Cijena i sadržaj Tjedne opcije: 
Neograničeno (20 GB po maksimalnoj brzini dostupnoj u tarifi, a nakon toga brzina se smanjuje na 64 kb/s)

 

Sve piše u uvjetima korištenja. :relaxed:

Lijepi pozdrav.

Razina korisnika 1

AKO JE UNLIMITED TJEDNO NE TICE SE NIKOG STO SE RADI U TOM TJEDNU I KOLIKO SE TROŠI GB

A UVJETI KORIŠTENJA TREBAJU BITI NA PROIZVODU/OMOTU, A NE U SMS-u KAD SE PROIZVOD AKTIVIRA ILI PRIJE KUPNJE SURFATI I PROVJERAVATI UVJETE KORIŠTENJA

Razina korisnika 4
Bedž +1

A meni nije jasno, otkud ideja postaviti sliku sa vlastitim brojem mobitela? 

Razina korisnika 1

NIJE PROBLEM U BROJU VEC U PREVARI PRI KUPNJI

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

A meni nije jasno, otkud ideja postaviti sliku sa vlastitim brojem mobitela? 

Mogli bi ga marsovci napasti pošto sad znaju njegov broj....

Razina korisnika 3
Bedž +3

@gmiocino fotografiju na kojoj je vidljiv tvoj broj mobitela smo morali ukloniti zbog zaštite privatnosti. Svaka tarifa ima svoje određene uvjete korištenja te mogu samo potvrditi odgovor @Kavopija-e. U pitanju je neograničen internet, od čega je 20GB po punoj brzini.