Riješeno

Pozdrav, imam problem sa internetom

  • 4 September 2021
  • 4 odgovora
  • 876 pregleda

Danas oko 14 sati primjetila sam da mi na mobitelu pišu sve crtice ali da internet neradi, provjerila sam ostale uređaje (laptop i još jedan mobitel) te na njima također neradi. Ugasila sam ruter (Huawei EchoLife EG8247H5) i idalje ništa… 

icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 9 September 2021, 19:41

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 4
Bedž +3

U smislu ugasila/upalila taj router? Svijetli li na njemu možda LOS crveno?

Ako je problem i dalje prisutan bi bilo dobro prijaviti problem tehničkoj na 0800091091 (ako već nisi).

Ma radi se o tome da je došlo do greške tijekom prijavljivanja interneta, rekli smo krivi broj adrese i drugim ljudima su dolazili računi par mjeseci, zato su nam ugasili internet, neprekidno zovemo i nikako da se to riješi. Danas je član obitelji bio u A1 i rekli su mu da će njihov tehničar doći tek 20.9… sramota, neznam kako uopće rade na ovakav način, vidim tu na forumu da nemaju baš pozitivnih komentara… definicija neorganiziranosti. Žalsono

Razina korisnika 3
Bedž +3

Ma radi se o tome da je došlo do greške tijekom prijavljivanja interneta, rekli smo krivi broj adrese i drugim ljudima su dolazili računi par mjeseci, zato su nam ugasili internet, neprekidno zovemo i nikako da se to riješi. Danas je član obitelji bio u A1 i rekli su mu da će njihov tehničar doći tek 20.9… sramota, neznam kako uopće rade na ovakav način, vidim tu na forumu da nemaju baš pozitivnih komentara… definicija neorganiziranosti. Žalsono

Ako je do isključenja usluge došlo zbog dugovanja, tada će uključenje biti napravljeno automatizmom unutar 24 sata od knjiženja uplate. Pozivanje Službe za korisnike postupak neće ubrzati, budući da je procesuiranje uplata automatizirano i kolege ga nemaju mogućnost požuriti. Ako treba nešto dodatno provjeriti, javi nam podatke o usluzi OVDJE.

Hvala, stvar je u tome što ruter uopće nije prepoznat u sustavu, ne pronalaze ga kao postojećeg. Zato će doći tehničar kako bi donio novi ruter.. srećom posuđen nam je prijenosni ruter dok se ovo ne riješi.

Lp

Odgovori