Riješeno

Postavljanje optike u stanu

  • 11 March 2021
  • 5 odgovora
  • 3993 pregleda

Pozdrav,

Prošlog ponedjeljka mi je A1 tehničar bio postaviti optiku u stanu. Kako nažalost nisam bio u stanu za vrijeme postavljanja, modem je postavljen na poprilično “nezgodnoj” lokaciji odmah pri ulaznim vratima te uređaje poput TV, laptopa je trenutno nemoguće spojiti LAN a brzina se “ubije” do dnevne sobe jer je modem postavljen u razvodnoj kutiji!?. Zanima me da li se modem mogao postaviti inicjalno u dnevnu sobu s obzirom da je moguće dodatno prebaciti ga ali se naplaćuje 185 kn po satu? 

 

T

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaN 12 March 2021, 11:06

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @Sedamdesetsedam, prilikom instalacije priključka vjerujem da se moglo dogovoriti drugo mjesto za postavljanje uređaja. Nisi bio osobno prisutan, razumijem, no zar nitko od ukućana odnosno onaj tko je bio tada prisutan, nije mogao reći da se drugdje instalira potrebno ili želiš reći da je rečeno pa je tehničar odbio napraviti? :confused:  

Bio je stariji ukućan koji se ni najmanje ne razumije u tehnologiju nažalost. S obzirom da sam na mail od korisničke podrške dobio napismeno da se lokacija postavljanja dogovara s tehničarom nije mi jasno zašto me tehničar nije o tome obavijestio, jer je nelogično da se sad naknadno može premjestiti o mom trošku a moglo se to izbjeći odmah što me dovodi do zaključka da je tehničar iskoristio situaciju, obavio postavljanje za manje od minute a ja nek se slikam sa optikom brzine 30mb/s u dnevnom boravku.

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Sedamdesetsedam , kolege povratno kontaktiraju kako bi se potvrdio termin dolaska. Preporučila bih da pošalješ pisanu zamolbu na e-mail: sluzba.za.korisnike@A1.hr , objasniš cijelu situaciju sa napomenom da tražiš premještanje priključka unutar stana ali bez dodatne naplate. U e-mailu navedi podatke vlasnika usluge i po potrebi kontakt broj telefona. Rješenje će ti biti poslano u najkraćem mogućem roku. 

Zahvaljujem na savjetu i pomoći. Pozdrav

Razina korisnika 2
Bedž +3

Nema na čemu, hvala tebi na javljanju.

Odgovori