Riješeno

Port Fowardanje ne radi i nemogu pingati vanjsku ip adresu

  • 5 April 2021
  • 6 odgovora
  • 754 pregleda

Evo vec se 3 dana mucim sa ovime. Na ruteru ubee evw32c pokusavam port fowardati i namistiti ddns. Ali ja nikako da otvorim taj port. Stavio sam lokalnu ip adresu od servera, a za vanjsku sam samo sa google procita (whats my ip adress?) i ja sam port fowarda port 25565 ali na canyouseeme.net nikako. Proba san kompletno disable firewall i na serveru i na laptopu sa kojeg ga pingam. Probao sam napravit new rule za ping u windows firewall na laptopu sa kojeg pingam, Neznam sta da vise radim i na granici sam da razbijem ruter.

icon

Najbolji odgovor od mateom1 13 April 2021, 19:27

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 4
Bedž +1

Port forwardanje na EVW32C-0S | A1 Forum

sve sam proba, imam wifi extender i jedino nisam proba bez toga. Iskljucen je CGNAT, router je configuiran kao na slici na tom linku i mislim da cu poludit 

 

iskljucio sam cgnat i sada mogu pingati svoju vanjsku ip adresu ali opet nikako da port 25565 se otvori

 

Razina korisnika 4
Bedž +3

Čekaj malo, za vanjsku si s.tavio svoju vlastitu ip adresu? 

U ovoj temi na koju je Ord stavio poveznicu isto navode da radi sa external IP 0.0.0.0 ako si pročitao do kraja. 

 

Ako stvarno misliš da će ti drugi router riješiti sve probleme u životu možeš ih isto zatražiti da ti prebace uređaj u bridge pa spojiš svoj router koji god oćeš.

za vanjsku sam ip adresu stavia vanjsku ip adresu 46.29x.xxx.xx. Za local ip adresu sam stavio svoj ipv4 od servera na kojemu mi treba port fowardati port 5326. Sta god da napravim uvijek na canyouseeme.org mi se pojavljuje da je taj port closed 

 

Rijesenje: Treba otic pod advanced u DMZ i dodati ip adresu od servera. Sada napokon radi

Odgovori