Riješeno

Optika Sesvetski Kraljevec

  • 14 October 2022
  • 8 odgovora
  • 262 pregleda

Poštovani, obzirom da nisam dobio odgovor na prošli post, postavljam pitanje opet - kada se očekuje gradnja i kada je nekakav očekivani realan rok za priključenje korisnika u Sesvetskom Kraljevcu, prema podacima niže?

 

Hvala

 

Objava namjere postavljanja svjetlovodne distribucijske mreže na području ZAGREB, Sesvete

Investitor: A1 Hrvatska d.o.o., Vrtni put 1, 10000 Zagreb, OIB: 29524210204

Područje/teritorij obuhvata SDM (km2): 0,823

Broj postojećih i planiranih stanova, poslovnih prostora i drugih subjekata na području obuhvata: 900

Adresa i vrsta distribucijskog čvora: Pere Pirkera 2, Vanjski ormarić, Point to Point

Planirana veličina distribucijskog čvora: v1600mm/d350mm/š1500mm

Planirani kapacitet svjetlovodne distribucijske mreže (broj svjetlovodnih niti): 1100

Planirani datum početka postavljanja: 25.02.2022.

Planirani datum kraja postavljanja: 21.12.2023.

icon

Najbolji odgovor od A1_Josipa 14 October 2022, 21:25

Pogledaj original

Odgovora 8

Realno je  očekivati za 2-3 godine.

Pozdrav @Danijel82 ,

kako bismo izvršili dodatnu provjeru potreban nam je puni naziv ulice, kućni broj, poštanski broj i mjesto. Uz to bitno je i navesti radi li se o kući ili stambenoj zgradi te koliko je stanova u objektu. Tražene informacije možeš nam poslati OVDJE uz svoj kontakt broj.

@Danijel82 Pozdrav, dali si dobio kakve konkretne informacije od njih?

@Danijel82 Pozdrav, dali si dobio kakve konkretne informacije od njih?

Nope, isto ovo pitanje sam postavio prije nešto više od godinu dana….a prije 3 dana su pitali da im kažem točnu adresu...iako sam im dao adresu distribucijskog čvora koji pokriva moju adresu…..

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Danijel82 u kontaktu smo putem privatne poruke, nismo zaboravili na tebe, no nažalost još uvijek čekamo povratnu info s odgovarajućeg odjela.

@Danijel82 evo samo da obavijestim, kod mene su krenuli s postavljanjem betonskih stupova prije tjedan, dva koji su nužni za postavljanje optike tako da je moguće da stvarno bude dostupna do kraja 2023.

POzdrav , super to je dobar info - a ako se smije znati koja je to tocno ulica? NIsam prosetao kvartom vec neko vrijeme, zima je :)

 

Inace, u  Braće Radića je frend prikopcan, njima su pustili već...

Ulica je Slavka Tomerlina, vjerojatno treba prvo HEP prebaciti svoje vodove pa onda A1 dolazi nakon toga

Odgovori