Riješeno

Optika instalacija

  • 10 November 2021
  • 6 odgovora
  • 252 pregleda

Došli su mi 5.11. instalateri i nisu ništa napravili, samo su me pitali jel pod cestom optika i gdje je šaht pa su zvali nekog i rekli da će me zvat taj dan neko pa da bu došli. Čekam već skoro tjedan dana i ništa nisam od poziva dobio. U čemu je stvar? Potpisao sam već ugovor. Rečeno mi je da ću 5.11. imat instaliranu optiku, zašto čekam?

icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 10 November 2021, 23:23

Pogledaj original

Odgovora 6

:clown:

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Dino Hatemic , žao mi je zbog nastalog nezadovoljstva. :/ Proslijedila sam dodatno požurnicu na taj zahtjev, iako je vidljivo da bi te trebali uskoro povratno kontaktirati za dogovor. Zamolila bih te za još samo malo strpljenja, radi se intenzivno na tome. 

@Dino Hatemic , hvala ti puno na podacima. Odgovor te čeka. Molim te samo za još malo strpljenja i razumijevanja kako kolege već rade sve potrebne provjere vezano za tvoj slučaj. 

Prošlo je već 19 dana… U čemu je stvar?

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Dino Hatemic , hvala ti puno na podacima. Odgovor te čeka. Molim te samo za još malo strpljenja i razumijevanja kako kolege već rade sve potrebne provjere vezano za tvoj slučaj. 

@Dino Hatemic  javi nam, molim te, svoje podatke OVDJE pa provjerimo što se događa. 

Poslao sam podatke na linku

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Dino Hatemic  javi nam, molim te, svoje podatke OVDJE pa provjerimo što se događa. 

Odgovori