Riješeno

Optika i tehničari na terenu Zg - upit

  • 21 April 2020
  • 3 odgovora
  • 3453 pregleda

  • Novi forumaš
  • 0 odgovora

Pozdrav,

zanima me imate li kojim slučajem već kakve naznake kada bi vaši tehničari u Zagrebu počeli izlaziti na teren? Taman smo bili u procesu preseljenja i htjeli ugovoriti b.net turbo 2d paket s turbobrzim internetom kad se dogodila cijela situacija s karantenom tako da smo privremeno dobili homebox. 

 

Isto tako, stanodavac je spominjao optiku no provjerom na vašim stranicama mi baca samo kabelske usluge, pa me zanima ako bi mogli nekako dodatno provjeriti ima li na adresi optika i čija, ili je zaista nema.

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 28 April 2020, 21:19

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +3

Pošalji upit sa točnom adresom na službu za korisnike, meni odgovorili za jedan dan. I meni baca samo na kabel a optika prolazi ulicom, na upit je odgovoreno da je kabel u zgradi i da nemaju namjeru ulazit s optikom jer je u zgradi optika ht-a. Ovo govorim za OS, ali očigledno im nije isplativo ulaganje, iako je optika na ulici.

Ma sigurno će Vas priključiti...samo imaju čudne kriterije...koji nažalost traju godinama.

 

Razina korisnika 3
Bedž +3

@tyet bok, naši tehničari trenutno provode većinu instalacija na terenu, pa tako i nove aktivacije. Ako sam te dobro razumjela na novoj adresi su dostupne kabelske usluge? U pravilu na adresama koje su pokrivene kabelskom infrastrukturom ne provodimo i optičku infrastrukturu. Najtočnije to možemo provjeriti na način koji je @gogsy1975 naveo; slanjem e-maila na sluzba.za.korisnike@A1.hr :slight_smile:

Odgovori