Riješeno

Online kupovina internet sim ali van Hrvatske

  • 15 December 2022
  • 3 odgovora
  • 131 pregled

Poštovani

kupio bih A1 internet sim ali se ne nalazim u Republici Hrvatskoj,ne posedujem Hrvatski broj A1 već broj u A1 Srbija.A1 internet sim mi je potreban za korišćenje u Holandiji.Molim vas za objašnjenje da li mogu da kupim A1 internet sim onlajn i da ga dobijem na adresu u Srbiji jer se trenutno nalazim u Srbiji.Unapred zahvalan Dragan

icon

Najbolji odgovor od nickno 16 December 2022, 02:25

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 6
Bedž +6

A1 internet sim, (vjerojatno misliš na onaj od 120 giga?) nije moguće koristiti izvan Hrvatske

Najjednostavnije ti je kupiti karticu nekog nizozemskog operatera, pa nebuš bil u roamingu dok si tamo 🙄. 

Hvala puno na odgovoru.Pozdrav

Razina korisnika 2
Bedž

Poštovani

kupio bih A1 internet sim ali se ne nalazim u Republici Hrvatskoj,ne posedujem Hrvatski broj A1 već broj u A1 Srbija.A1 internet sim mi je potreban za korišćenje u Holandiji.Molim vas za objašnjenje da li mogu da kupim A1 internet sim onlajn i da ga dobijem na adresu u Srbiji jer se trenutno nalazim u Srbiji.Unapred zahvalan Dragan

  1. Zašto opće kupovati SIM karticu za internet u A1 Hrvatska ako ju misliš koristiti u inozemstvu. Ako bi i htio napraviti neku pretplatu na A1 Hrvatska mislim da ti treba prebivalište ili državljanstvo. Uglavnom moraš imati neki HR dokument.
  2. Kad dođeš u Nizozemsku uzmeš neku njihovu karticu i nju koristiš za internet i onda nemaš brige nikakve.

Odgovori